Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatalok (18-25)! Mennyi a...

Fiatalok (18-25)! Mennyi a vagyonotok?

Figyelt kérdés

A kérdés egyfajta közvéleménykutatás.


A vagyonba pedig minden ingó és ingatlan vagyon beletartozik, illetve megtakarított pénz.


Lehetőleg kort is írjatok!


Nekem egy két szobás, 1,5 fürdőszobás 56 nm-es társasházi lakásom van. (BP közelében)

550 ezer Ft megtakarításom van a bankban, illetve otthon további 200-250 ezer Ft.

Egy nagy értékű számítógép és tartozékai. (450 ezer Ft kb.)

Egy középkategóriás okostelefon (100 ezer Ft)

Illetve egy LED TV (85 ezer Ft)

Plusz a ruhatáram.


20 éves vagyok, nincs és nem is volt önálló keresetem. Nem tudom ez mennyire számít jónak az átlaghoz képest.


(Nem dicsekvés a cél, pusztán kíváncsiság hajt.)



2017. máj. 19. 19:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
44%
20 millió forint van a párnám alatt, kulcs a postaládában, pontos címet privátban küldök! 24/N
2017. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
#1 Egy anonim oldalról van szó...
2017. máj. 19. 19:04
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
ja, végül is nem dicsekvés, hogy a szüleid alád pakoltak mindent és nem dolgoztál meg értük még egy percet sem!
2017. máj. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gáz ám anyuci apuci pénzével menőzni. Milyen vagyonodról beszélsz? Semmidért nem te dolgoztâl meg, úgy kaptad mástòl, szóval igazából egyik sem a tièd.

200 ezer forint van a bankszámlámon. Ez az összes vagyonom mert ezèrt én dolgoztam meg. Telefont, laptopot stb. szüleimtől kaptam.

2017. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
#3 Egyetemre járok, alkalmi munkáim voltak nyaranta. Amúgy szerintem természetes, hogy a szülő eltartja a gyermekét, amíg nincs keresete.
2017. máj. 19. 19:10
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Nincs se lakásom se házam (anyuci apuci nem vett).

Autóm egy 2002-es Renault Clio.

109 cm-es LG tv-m van.

Egy 2 éves Lenovo laptopom.

Megtakarításom 870.000 Ft.

2017. máj. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

#4 Nem menőzni akartam. Meg amúgy is miért akarnék egy anonim oldalon dicsekedni?


Pusztán a kíváncsiság inspirálta a kérdést.

2017. máj. 19. 19:12
 8/28 anonim ***** válasza:
90%
De ez nem is a te vagyonod ember. Ezt mind a szüleid vették neked...
2017. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
47%
Van egy Donald Trumpos kulcstartóm , egy lehajtható wc tetőm , két krumplim egy gyrosom , fogkrémes tubus , fogkefe , aprópénz , Biblia , Korán , sütőpor , palacsinta recept , pálinka , a gyrost már megettem , tv , sótartó , frakk , panoráma , öngyujtó , kavics , oszlopok két nagy , kecskefarkú vizsla , felvétel kazettán a keresztelőmről , wókmen , narancshéj , algopirin , algoflex , flex , egy dadám is van , szürrealizms , közhely , intertextualitás , tele vagyok atomokkal , kovalens kötés , térkép ( még rajta van a Szu is ) van még intervencióm Anatóliám és a kertben vannak még tulipánjaim !kb 2-3 ezer Károly Róbert kori dénárra becsülöm az értéküket .
2017. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
#8 Attól még az én vagyonom. Az nem számít törvényileg, hogy ajándék vagy saját magam által megteremtett dolgok adják a vagyonom.
2017. máj. 19. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!