Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatalok (18-25)! Mennyi a...

Fiatalok (18-25)! Mennyi a vagyonotok?

Figyelt kérdés

A kérdés egyfajta közvéleménykutatás.


A vagyonba pedig minden ingó és ingatlan vagyon beletartozik, illetve megtakarított pénz.


Lehetőleg kort is írjatok!


Nekem egy két szobás, 1,5 fürdőszobás 56 nm-es társasházi lakásom van. (BP közelében)

550 ezer Ft megtakarításom van a bankban, illetve otthon további 200-250 ezer Ft.

Egy nagy értékű számítógép és tartozékai. (450 ezer Ft kb.)

Egy középkategóriás okostelefon (100 ezer Ft)

Illetve egy LED TV (85 ezer Ft)

Plusz a ruhatáram.


20 éves vagyok, nincs és nem is volt önálló keresetem. Nem tudom ez mennyire számít jónak az átlaghoz képest.


(Nem dicsekvés a cél, pusztán kíváncsiság hajt.)



2017. máj. 19. 19:00
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
57%
2millardom van 3különböző bankban,egy 350nm-es uszomedencés,teniszpályás kastélyom van Abu Dhabiban 6nyelven beszélek és 4feleségem van!A 14luxusautobol állo gépparkom kihagytam,sorry!
2017. máj. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
77%

Én is egyetemre járok és dolgozok nyáron.

Amúgy nem mindenkinek természetes, hogy támogatják a szüleik, szerencsére nekem is segítenek ha tudnak.

Viszont az nem természetes, hogy saját vagyonodként tüntegsz fel olyan dolgokat amiket ők vettek neked az Ő vagyonukból amiért ők dolgoztak meg nem te.

2017. máj. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Én is kaptam lakást nagyszüleimtől illetve édesanyámtól, persze éltem a lehetőséggel és összeköltöztem barátommal, de rosszul érzem magam miatta, hogy csak úgy kapok egy lakást, pedig nem dolgoztam meg érte. Nem tudom mennyit ér, nem kérdeztem, örültem neki hogy kaptam.:)

Egyébként nem értem miért fontos ez, hogy kinek mennyi a vagyona? Engem egyáltalán nem érdekel, örülök hogy van és kész.

2017. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Kb minusz 200 000 ft a "vagyonom".Ami meg könnyen jön könnyen is megy!Erre figyelj oda mert hamar lecsúszhatsz a szüleid segítsége nélkül.
2017. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Amúgy kimaradtak a könyveim, de ezek értékét nem tudom körülhatárolni.
2017. máj. 19. 19:18
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Attól,hogy természetes hogy eltartanak...ez nem mindenkinel van igy.

Én 17eves korom ota egy ftot se kapok otthonrol. Alberletben lakom, vettem hitelre egy 2001es vw polot, van egy laptopom. Megtakaritasom nincs, nyaron nyaralni megyek, annyi penzt rakok felre amit majd ott elkoltok. Van meg egy 60ezres telefonom, ebbol nincs is nagyobb igenyem.

25n

2017. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy valami kissebségi komplexusban szenvedsz és így akarsz kompenzálni, hogy összeszámolgatod a """vagyonod""" vagy mi?

Ha nagyon előítéletes és bunkó lennék tuti azt mondanám, hogy budai sznob vagy aki a Corvinuson tanul gazdasági szakon.

2017. máj. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Persze, nyílván nem mindenkit tsrtanak el. Nekem természetes, hogy kapok zsebpénzt és abból gazdálkodom, illetve a régi dolgaim eladása.


Az elektronikai cikk is olyan, ami csak átmenetileg érték.


Tehát a ház a nagyobb vagyontárgy, a pénzem pedig kifejezetten kevés szerintem.


Persze itt nem lehet anyagiakról beszélni, mert megy az indulatosság.


Aki értelmes választ kapott annak ment a pacsi.

2017. máj. 19. 19:24
 19/28 anonim ***** válasza:

szerencsére már több milliót raktam félre, idéntől meg még könnyebb lesz félrerakni


pár laptop, telefon, tablet, 1 TV, pár végzettség (ezek a legértékesebbek számomra :P), és van egy csomó édességem is :D

most tervezek 1.2 mil-ért gépet venni, munka eszköz, mert informatikus vagyok + a hobbimhoz is jól jön :) de ez egy hosszabb távú befektetés, 3-4 évre


24F

2017. máj. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
61%

Van egy nagy kertesházam, egy 3milliós autóm , a ház teli van drága elektronikai cikkekkel, pár éve lett egy fél milliós konyhám....ja bocsánat, ezt a szüleim vették, csak elfelejtettem, hogy attól, hogy használom ezeket még nem az enyémek. Neked se kéne ezt elfelejtened!

18/F


ui. a szüleimmel lakom

2017. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!