Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lányok miért nem szeretnek...

A lányok miért nem szeretnek játszani?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pc-re, telefonra, konzolra.
2017. máj. 20. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Cáfolom! Jelenleg a Battlefield 3. részét játszom. 23/L
2017. máj. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is cáfolom. Overwatch, Ass Creed, bármi ilyesmi jöhet, most éppen az előbbire vagyok nagyon ráfüggve. :-D
2017. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most lettem 30 és még mindig játszom bármin.
2017. máj. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is cáfolom! :D

Én pc-n meg ps3-mon is szoktam játszani (rengeteg játékom van) pl. GtaV,The Last Of Us (ez a kedvencem), Uncharted,Island vagy zombie a neve. Meg még sorolhatnám.

16/L

2017. máj. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A többségük valóban nem szeret, vagy csak alkalom szerűen. A barátnőm régen WOW mániás volt, most LoL vagy mivel játszik meg ahhoz hasonló játékokkal nyomja. Akkor jó áron vettem neki Xbox 360 konzolt ahol rákattant a GTA4 és GTA 5 játékra mert azt is adott hozzá akitől vettem. Azon kívül még szereti a Tekken játékokat a régi PS2 konzolomon nyomja, meg régen a Crysis szériákra volt nagyon rákapva. Sokat nyomta a Skyrim-et is, meg volt már NFS korszaka is meg karácsonykor például az új Most Wanted-el nyomt szinte reggeltől estig.


A barátnőm szeret játszani, bár telefonon annyira nem, interneten is sokat Honfoglalózik például, meg szereti a logikai játékokat meg a kvízekre is időnként rákap akkor pár napig csak azt nyomja, aztán beleun.

Ezenkívül ránézésre senki nem mondja meg róla hogy kocka. Én 18 éves korom óta nem kockulok, ha igen akkor nagyon nagyon ritkán, de max 1-2 órát és utána megunom.

2017. máj. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a suliban a lányok is állandóan a telefonon játszanak szünetekben.
2017. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Imádok játszani.
2017. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát nem számítottam a válaszok többségére. Köszi mindenkinek :D
2017. máj. 20. 20:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Cáfolom.
2017. máj. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szeretnek, csak a telefonon kivul sose volt olyan eszkozom (vagy penzem ra), amivel lehetne normalisan jatszani. A lanyoknak nem vesznek konzolt vagy jo szamitogepet, mert "minek" :(
2017. máj. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!