Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PC-n lehet fifa 17-el ultimate...

PC-n lehet fifa 17-el ultimate teamezni? És, ha lehet akkor milyen konzolt érdemes venni hozzá? Mert azzal szeretnék játszani, csak nem lehet-e ultimate teamezni és, ha igen milyen konzolt érdemes venni? Ajánlatok is jöhetnek konzolból.

Figyelt kérdés

2017. máj. 10. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:

A "konzol", az a PS4, Xbox One, Nintendo videojáték-masina. Maga a gép, nem az irányító egység.


Valószínűleg te kontrollerre (gamepad, joypad, irányító, "kar") gondolsz. Nos, azzal nem csak hogy lehet, de kizárólag azzal érdemes FIFA-zni. A trükkök, cselek nagy részét ugyanis kizárólag a kontroller jobb oldali analóg karjával lehet előhozni, semmiféle módon nem lehet billentyűzetre rakni őket.

Milyet vegyél? KIZÁRÓLAG Xbox kontrollert. Ez az alapértelmezett Windows kontroller, mindennel 100%-ig kompatibilis, minden játék automatikusan felismeri és működik minden funkciója. Üsd csak be ide a keresőbe, hogy "FIFA kontroller", és százával kapsz olyan kérdéseket, hogy miért nem ismeri fel a FIFA a kontrollert. Azért, pajtás, mert gagyi kontrollered van. A "gagyi" nem feltétlenül olcsó, lehet 10-12 ezer forintos is, a lényeg, hogy a legtöbbjük nem Xbox kompatibilis. A magyar boltokban kapható kontrollerek 99%-a ilyen, egyiket sem érdemes megvenni.

Ha nincs pénzed eredeti Microsoft gyártmányú kontrollere, akkor inkább rendelj kínai webshopból utángyártottat, még azzal is garantáltan jobban jársz, mint a magyar boltban vásárolt Trust, Speedlink, Natec meg hasonló vacakokkal.

Én ezt a fajtát szoktam venni mindenkinek, az eddigi 12 darab hibátlanul működött Xbox konzollal és PC-vel is:

[link]

Szállítással együtt kb. 4000 Ft.

VAGY: vehetsz mégis egy gagyit, ami garantáltan semmire sem lesz jó, én meg századszor is elmondhatom, hogy "látod, én megmondtam".

2017. máj. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igen, pc-n is lehet ultimate teamezni, persze csak akkor, ha a játék eredeti és nem torrentezett változat.

a legjobb az xbox kar hozzá, azt biztos felismeri a játék. igaz én most speedlink xeox-ot használok fifa17-hez is, ami kinézetre is olyan, mint az xbox kar és működik minden játékkal, lehet rajta "imputot" állítani (régi fajta vagy a legújabb játékokhoz).

2017. máj. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!