Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit mondjak otthon?

Mit mondjak otthon?

Figyelt kérdés
Lementem a partra úgy hogy nem engedtek el,abba voltam úgyse tudják meg..De aztán arra jöttek egy ismerősünkkel a kistesómék,és ő tuti hogy elmondja otthon [a kisöcsém] és akkor nagyon ki fogok kapni 13/L
2017. máj. 20. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Remélem is, hogy kikapsz.
2017. máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte,ne várd meg amíg mások által derül ki.Te is megnyugszol gyorsan.Fel a fejjel!
2017. máj. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen de félek hogy megvernek nagyon..
2017. máj. 20. 17:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Én lehet hogy gyenge vagyok de félek a veréstől. Letagadnám. Amúgy meg az öcsédnek lehet eszébe se jut hogy közölje a szüleiddel, vagy nem is rakja össze a képet hogy te nem lehettél volna ott. Ha kikapsz megérdemled tartsd mindig a szavad, de ha már ezt elkövetted hallgass mint a sír,hátha nem derül ki.
2017. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké..De mindig mindent elmond..Mert még rám is köszönt
2017. máj. 20. 18:06
 6/8 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy hallgassak mint a sír?
2017. máj. 20. 18:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne hozd fel ezt a témát otthon főleg ne az öcsédnek. Hátha a felejtés homályába merül a dolog. De ne így intézd a dolgaidat a jövőben. A szülő amit mond az szent..mindig csak jót akarnak.
2017. máj. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2017. máj. 20. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!