Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gimi után elköltöztem otthonró...

Gimi után elköltöztem otthonról és a 21éves párom úgy érzi, hogy neki is el kellene költöznie, mert a faluba azt mondják neki. Hogy magyarázzam el, hogy addig maradjon otthon amíg akar?

Figyelt kérdés
Már a gimibe is koliba laktam és egyetem miatt elköltöztem. Ő egyke és elég későn érő. Gondolkodtunk már az összeköltözésen, de neki rózsaszín, plüssökkel teli szobája van amit szerinte át kellene festeni, rendezni, ha odaköltöznék. Engem nem zavar se, hogy otthon lakik, se a hercegnő szobája, de a faluba elvárják egy 21éves lánytól, hogy elköltözzön és gyerekr legyen. Szerintem mindennek eljön a maga ideje. Nagy házuk van és, ha születne 2gyereke is elférne otthon

2015. nov. 30. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Most ki akar hova költözni? Te a barátnődhöz, vagy Ő hozzád?
2015. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te tényleg leérettségiztél és egyetemre jártál?
2015. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a párod a falu elvárásai szerint él, akkor magyarázhatsz neki bármit.

Talán azt kellene valahogy elérni nála, nem mások elvárásai szerint kell élni.

2015. nov. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!