Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan mondják itt lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sombrero2017 kérdése:

Sokan mondják itt lányok, hogy otthon vannak, általában és alig szabadulnak ki. Na őket akkor, hogy lehet megismerni? :D

Figyelt kérdés
2017. márc. 12. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

internet barátom, internet :D


24F

2017. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Ezt ha megtudod mondd el nekem is, mert sokan neten nem akarnak ismerkedni.
2017. márc. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Helyezkedj el postásként vagy pizzafutárként, esetleg legyél krisnás vagy jehovás hogy bekopoghass mindenhová anélkül, hogy hülyének néznének.

30/f

2017. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

uhh 3-as válaszból eszembe jutott egy osztálytársam aki elment egy youtube videóshoz és vitt neki ingyen pizzát meg nem tudom még mit :D

így is lehet :D


24F

2017. márc. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha akarnám, hogy megismerjenek, nem lennék annyit itthon.
2017. márc. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Internet
2017. máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

3-as. Ez nagyon jó! A postás szerintem a legjobb, mert postásként több a kontakt lehetőség. :D


Mikor olvastam jót nevettem ezen a kreatív cuki ötleten. Hehe


Tisztára olyan, mint a palotába bújt hercegnő meséje.

Ja ilyenek vagyunk mi introvertáltak. Szeretünk elbújni.:)

2017. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha otthon dolgozik, jó ötlet. Másként a postásnak is akkor van munkaideje, mikor másoknak.
2017. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen ha otthon dolgozik akkor rendelnie is kell és ugye a csomagot a postás hozza. Főzni tud tehát a pizza futár hoppon maradna. Tehát a legjobb választás munkahelyek közül a posta ha közelebb akarsz kerülni. Pláne ha még a kollegák is segítenek és adják az infót, hogy jött számlát fizetni, vagy gyere boltba megy. 😂😂😂A csomagot ki tudod vinni hozzá. 😂

3as egész nap ezen nevettem mert annyira cuki ötlet és aki megcsinálja és bejön neki nagyon vicces, poénos és egyben romantikus igaz mesét mesélhetnek majd az ismerőseiknek, gyerekeiknek, unokájuknak. 😀

2017. júl. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sorozatgyilkosos, de kinek mi.
2017. júl. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!