Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire taszít, ha valakinek...

Mennyire taszít, ha valakinek hiányzik egy foga?

Figyelt kérdés
Sajnos, ki kellett műteni az egyik fogamat. Nem a legszembetűnőbb, beszéd közben egyáltalán nem látszik, de nevetés közben már igen. Úgy voltam vele, hogy az csak rosszabb és feltűnőbb, ha rejtegetem, nem merek nevetni stb., úgyhogy próbálok ugyanúgy viselkedni, mint korábban és úgymond nem tudomást venni róla, de ugyanakkor természetesen zavar és kellemetlenül érzem magam miatta, félek, hogy az emberek mit gondolnak rólam emiatt. Egyébként ápolt vagyok, odafigyelek a külsőmre, csinosan öltözködöm, a hajam és a sminkem is mindig rendben van, de azért a mosolyom ront az összképen. A közeli ismerőseim, barátaim nem tettek semmilyen megjegyzést, senki nem kérdezett rá stb. és bár más sem "bántott", azért ebben szerintem az is benne van, hogy nem akarnak megbántani. Most már végre elszántam magam, hogy megcsináltatom (féltem tőle és nem is 2 forintba kerül), de így is 3-6 hónap, mire elkészül és addig ugyanúgy hiányos lesz a fogsorom. Ti hogyan reagáltok ilyen esetben? Undorodtok, taszítónak tartjátok?
2017. máj. 20. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogszabis vagyok. Egyik fogam hátrébb van csúszva, ki is kellett húzni az egyik másikat, hogy legyen helye. Még mindig hátrébb van. Hát nem a legelegánsabb. Szerintem ne törődj vele, semmi baj nincs vele:)
2017. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És hogy csináltatod meg? Beáldozod a 2 mellette lévőt és hidad lesz?
2017. máj. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Hát most mit mondjak.. nem túl vonzó dolog az fix. Aki igazán barátod, családod az ilyenkor is melletted van, nem tesz rá megjegyzéseket, de talán nem most fogsz összejönni életed párjával. Engem pár éve megütöttek egy szórakozóhelyen, kiütötték az első metszőfogam.. Sajnos csak több hónap után lehetett beültetést rakni rá, mire begyógyult a csonk. Úgy néztem ki mint egy elmebeteg.. Az ismerősök, barátok persze tudták mi van, ők rendesek is voltak, de idegenek között igyekeztem takarni, borzalmas volt. Sajnos nem kevészszer láttam idegenek szemében hogy feltűnt nekik és elborzadnak, nem jó élmény.


24F

2017. máj. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Implantátummal, hidat pont azért nem szeretnék mert azt a két mellette lévő is bánná. Nekem szerencsére, annyira nem látszik mert nem elől, hanem oldalt van, de attól függetlenül még hiányzik.

2017. máj. 21. 07:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem vonzó dolog, de az élet ilyen....el kell fogadni és legyen ez a legnagyobb baja egy partnernek.

Nagyon sokszor nem ápoltság-törődés hiánya miatt alakul így, hanem külső tényezők meg kontárok miatt, ettől nem kevesebb egy ember részemről.


Azonban a pótlás - idegen vackok sokszor több bajt okoznak egészségügyileg, mint megoldanak esztétikailag.

Van kinek kiveti szervezete, allergia lesz és egy orvos mesélte, hogy még az implantátuma körül gyulladás alakult ki és bacik lettek-kezelve hiába, majd ez átvonulva a szervezeten heregyulladása sikeredett...kivetette a beültetést és annyi, azt mondta lesz@rja a pótlást.

Persze, lehetnek ezek ritka esetek is.

2017. máj. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!