Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magamra hagyott a barátom,...

Magamra hagyott a barátom, nem tudok továbblépni, ő hiányzik, vagy az hogy valakinek fontos legyek, a közelsége stb? Elvesztem

Figyelt kérdés
2014. szept. 3. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
3%

Érdekes, hogy annyira nem vagy elveszve, hogy tudsz kérdést kiirni.


Tudod aki elveszett, az letaglózottan ül és képtelen megmozdulni, beszélni, csak potyognak a könnyei.Moccanni nem bír. Az ilyen emberek valóban el vannak veszve lelkileg, és minden tiszteletem az övéké.


De az semennyire nincs elveszve, aki kérdéseket irkál ki, és próbálja utánozni az adott helyzetet.

2014. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudod, azt hittem, hogy itt kapok majd valami tanácsot.. de csak egy rosszindulatú ember szólt hozzám.
2014. szept. 3. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Annak látsz, aminek akarsz, viszont ne várd, hogy szó nélkül hagyom, mikor az egyik legfájdalmasabb és legnehezebb érzést próbálod eszközként felhasználni érdekből.
2014. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jujj valakinek kötöszködhetnéke van
2014. szept. 4. 12:22
 5/5 anonim válasza:

Szerintem mindkettő hiányzik Neked! Legalábbis nekem mindkettő hiányzott, amikor engem hagyott el a barátnőm...

Idővel jobb lesz, hidd el!

Nekem már nem Ő hiányzik, hanem valaki akinek fontos vagyok és viszont. Valaki aki szeret, tisztel, átölel, hozzám bújik stb.

Én nem találtam senkit azóta, de már nagyon vágyom rá, hogy legyen valaki.

Te is túllépsz majd és lesz más ;)

2014. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!