Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Idezetek amik arrol szolnak h...

Idezetek amik arrol szolnak h hianyzik a baratsaga valakinek!? (fiu-lany baratsagrol van szo)

Figyelt kérdés

Kb 4honapig volt koztunk valami a fiuval aztan lett uj baratnoje es ok 6honap.utan szakitottak.a fiu ramirt es kiontotte nkm a szivet.aztan veletlenul masnap osszefutottunk egy koncerten.Nagyon fontos volt nekem.legjobb baratom volt. Elhulyultunk mindig stb stb. Nagyon imadtam. De kis ido mulva rajottem h meg mindig szerelmes vagyok bele igy megszakitottam vele a kapcsolatot. Nem akartam a baromsagommal/erzeseimmel belerontani a baratsagunkba igy nem mondhattam el neki. De mindig olyan cukivolt es nkm szuksegem volt ra legalabb baratkent. De aztan feladtam nem birtam tivabb bevallottam neki mindent es megszakitottam vele a kapcsolatot. Aztan ma talaltam egy beszelgetest(lefenykepezve.kepernyomentessel) es rajottem h nekem meg mindig fontos.de mar csak mint baratkent.hianyoznak azok az idok amikor olyan joba voltunk.nagyon :(( de mar ujra ugyanaz a baratnoje.nem merek neki.irni.

Mit tegyek? Idezetek erre nincsenek??


2015. febr. 21. 17:58
 1/1 anonim válasza:

Azért vannak a jó barátok

Hogy a rég elvesztett álmot

Visszahozzák néked majd egy szép napon

/Máté Péter/

2015. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!