Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen munkat vallaljak es...

Milyen munkat vallaljak es hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Nem az a gond, hogy nincs penz arra, hogy kijarjam az egyemet, de elegem van abbol, hogy mind okoskodik hugom, hogy menjek egyetem mellett dolgozni, es vegyek magamnak egy autot. (nem mintha neki lenne, hiaba dolgozik).

NAgyon besokalltam mar, hogy mind ezzel jon, reggel 8tol este 6-8ig oran vagyok, szoval ejjel tudnek csak dolgozni.

Ki mit tudna ajanlani?

L


2017. máj. 21. 11:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Es meg annyi tennek hozza, hogy naprol napra keszulnunk kell, hiaba egyetem. Tehat prezentalasaim vannak, es minden hetre olvasni kell, es minden heten 1-2 teszt. Szoval nagyon kellene a segitseg, hogy hogy oldjam meg.
2017. máj. 21. 11:08
 2/8 anonim ***** válasza:

Na most nem hiszem hogy neked autó nagyon kell, inkább semennyire.


Szerintem egy hülyeség egyszerre több dolgot csinálni, vagy tanulsz vagy dolgozol.


Ha nem érdekel a tanulás hagyd ott az egyetemet, és menj el dolgozni nem minden a diploma, anélkül is lehetsz sikeres.


Ha tanulsz akkor csak azt szerintem, befejezed a sulit és utána keresel állást, szerintem gyakorlatra se kell menni cégekhez, leállamvizsgázol, és utána keresel főállást, 8-17:00-ig tipusút, és kész.

2017. máj. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak mar nem birom idegileg, hogy a hugom mindig nekemall, hogy dolgozzak, mert nekem konnyu az eletem, hogy tanulok, es egesz nap csak ulok, nem faradhatok el, mig o dolgozik.

Tehat barmi van es penzre van szuksegem, mindig beleszol, hogy menjek dolgozni.

2017. máj. 21. 11:12
 4/8 anonim ***** válasza:
azért mert a hugod azt mondja mért kéne megtenned szard le csináld azt ami neked jó
2017. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Csak mar nem birom idegileg, hogy a hugom mindig nekemall, hogy dolgozzak, mert nekem konnyu az eletem, hogy tanulok, es egesz nap csak ulok, nem faradhatok el, mig o dolgozik. "


Akkor ezek szerint érdekel az egyetem, fejezd be, nem is jó ha mellette ezt azt csinálsz, nem kell neked autó hipp-hopp, testvéred meg lökd arrébb ha magyaráz, nem kell rá hallgatni.


A tanulásra koncentrálj szerintem, ha befejezted a sulit az egészet akkor keresel állást ami neked tetszik, ha most elmész dolgozni úgyse kapsz normális feladatokat, mert tudják úgyis visszamész tanulni, stb.

2017. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De bant, hogy azt hiszik, hogy mert egyetemre jarok, semmit nem csinalok egesz nap, csak ulok. Leneznek, es mind azzal jonnek, hogy jaj, de konnyu neked. 1000x konyebb lenne, ha nem napi 16 orat kellene tanulassal toltsek, es nem szamolgatnam, hogy ha most fel oranal tobbet szanok vacsorara, akkor nem tudom befejezni masnapra a teendoimet.

A folyamatos leszidasokrol nem is beszelve. A tanarnak rossz napja van, es leszid azert, mert elotte 2 nappal rabolintott arra, hogy jo ugy a felepitese a prezentalasnak, de akkor mar nem tetszik neki...

2017. máj. 21. 11:37
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg mind jon azzal, hogy jaj neki ennyi penze van, nekem mennyi van. Ha sporolok is, hogy lehetne mar annyi penzem, mint annak a dolgozik, es ezt a szemerehanyja mindig...
2017. máj. 21. 11:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Lökd arrébb a tesód ha hülyeséget magyaráz.


Végezd el a sulit, és utána keress állást.

2017. máj. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!