Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Segitség, kmilyen munkát...

Segitség, kmilyen munkát vállaljak most?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok egy érettségivel és olyan szülőkkel akik nem törődnek velem.

Egyedül élek,eladói munkákat szoktam vállalni,gyorsétterem és egyéb üzlet.Most elküldtek mert sokan voltunk és megint állást keresek.Nagy szomorú vagyok...

Nem szeretnék elkallódni :(


Tudnátok olyan munkát mondani ahol komolyabb munkát végzek mint egy bolti eladó, el lehet kezdeni egy érettségivel és hosszútávú?

Köszönöm szépen!



2015. jan. 25. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Albérletben élsz egyedül vagy saját lakásod van?
2015. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

éretségi magába nulla.


__ komolyabb munkát___


engem soha sem érdekelt maga munka milyensége mennyit a adnak érte ez a kérdés.


Ha disznószar lapátolásért nettó 300.000ft-ot adnának azt csinálnám.

2015. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fontos kérdés, hogy az idegennyelvvel hogy állsz?
2015. jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nyelvrol nekem egybol kulfold jutott eszembe. Gondolkozz inkabb abban, h kimenj. Ha akar Angliaban akar Ausztriaban (vagy mashol) dolgozol egy par evig, siman felreraksz penzt amibol majd tudsz kesobb tanulni, hogy jobb munkat is vallalhass.
2015. jan. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Szerinted egy átlagos 23 évesnek akinek csak érettségije van milyen a nyelvtudása? Nekem van nyelvvizsgám is, de így se tetszik a munkáltatóknak, mert nem elég tárgyalóképes.
2015. jan. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!