Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minimum 70ezer de 90000 körül...

Minimum 70ezer de 90000 körül szeretmék keresni / hónap. Milyen munkát vállaljak nappali mesterképzés mellett?

Figyelt kérdés

Kalkulálás miatt kérdezem.

Albérletre kell a pénz + egyebek (nem szoktam moziba járni, nem iszok alkoholt stb.) nem bulizom


Ba képzés alatt nem dolgoztam irodában vagy más jellegű diákmunkát folyamatosan, csak alkalmilag karácsonykor pl.

H & m ruhahajtogató az annyira nem tetszett.. vállfázás.


Szakmai gyakom úgy volt úgy nem maradt tantárgyam abban a félévben, akkor napi 8 óra átlagosan (néha több néha kevesebb 0,5-1 órával)


azzal kb 85-90 között kerestem

heti 40 óra ez (főnök mindig heti 40nek írta be akkor úgy melóztam hogy annyival később mentem el csúsztattam stb úgy kellett a szakgyakos papírra hogy 160 óra )


annyira nem tetszett az irodai közeg

mármint ülőmunka

de ha pl 1 nap csak 4 óra akkor lehet kibírom..

mármint ülőmunka nem a végzett munkával volt a bajom

excel volt (forgalmi adatok elemzése statisztika, marketing is volt pl reklámfigyelés, nem írom le a cég nevét de FMCG multi volt )

lehet én fogtam ki egy eléggé rossz közeget... mindegy

nem illettem oda

Sales osztályon voltam

a főnök + a felettem kettővel lévő főnök kedvelt nagyon

de ülni utáltam

a számoat viszont mádom


Szóba jön még a korrepetálás (gazdasági matek, számvite stb) illetve 4-5 éve kezdtem el gyerekeket tanítani (ált. iskolás gimnazista) matematikából, de fordult elő hogy volt kémia, nagy ritkán fizika is)

angolból felsőfokúm van abból is tanítanék


Tökre szerettem korrepetálni :) meg az csak 1-1,5 óra volt max 2- óra:)

és imádok magyarázni meg főleg a számokat

pl. matek, gazd. matek, függvénytan, ilyesmi

jó a nyelvérzékem (angol német orosz nyelvtudás van)

angolból tanítanék

de gondolom sok az angoltanár Pesten

adtam fel anno angolos hirdetést is, de mindig matek volt csak főleg


Szerintetek mi legyen?

Nappali mesterképzés lesz, MA.

Ma-n ugye kevesebb a tantárgy mint egy BA szakon (alapvetően csak 2 éves a képzés nem 3-3,5)

közgazdász képzés lesz egyetemen


mit tegyek?

a, nézzek irodai munkát

b, nézzek fizikai munkát (árufeltöltő vagy ahol sokat kell mozogni)

c, korrepetálások


volt egy hely amit nagyon szerettem (gyógyfürdő, recepció)

dolgoztam vendéglátásban 4-5 nyáron + télen át

ott nagyon jó volt a társaság, fel-alá futkároztam sokszor (pl. pénzváltás, vendégek segítése stb. nyelvérzékem is volt + ugye jó társaság!!! :) )


mit tegyek?

pár 1-2 napon belül költözöm peste, milyen melót szerezzek?


jelenleg nincs diák státuszom

aug 28 vagy szep 2 körül lesz meg a diákstátusz

előbb ugye diákszöv ne tud keríteni diákmelót mert nincs diákstátuszom


félretett pénzem nem sok van..

50-55-öt minimum szerezni kéne szep 5-ig.

milyen munkát nézzek?

hosszabb irodait (pl. 8 órás főállás, marketing & sales terület) nem néznék főleg azért mert nem tudom az órarendem milyen lesz hogy tudom az órákat összepakolni, mire fontos vagy nem fontos bejárni) ugye nappali képzés


nézzek részmunkaidőset?

23 éves leszek, közgazdász a végzettségem (nemzetközi gazdálkodás alapszak)



de lehet szakgyak alatt én fogtam ki rossz közeget... hogy nem szeretnék most irodai melót


segítsetek!

1 hónapban kb 70-85öt minimum kéne keresni

de ha 90 az még jobb

részmunkaidős irodai állás ?



2016. aug. 5. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Húú bazzeg, szerintem ébredj fel nagyon gyorsan.

Egyrészt 0 tapasztalattal semmit nem érsz a munkaerőpiacon, másrészt mindenki leszarja, hogy mit szeretnél, mi nem tetszik.


Szerintem keress valamilyen 8 órás munkát és levelezőn told az iskolát, mert másképpen kb esélytelen ennyit megkeresned.

2016. aug. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22 évesen lehetne több eszed annál, hogy ilyeneket kérdezz... pláne ilyen megfogalmazásban..
2016. aug. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ha normális munkát vállalsz, az 8 óra. Ha részmunkaidőben dolgozol, nem lesz meg a pénzed, ha 8 órában időd nem lesz a nappalira. Próbáltam nappali képzés mellett teljes munkaidőben dolgozni én is... nem igazán megy. Sajnos a munka melletti tanulásra a levelező a megoldás, annak minden hátrányával. De úgy legalább lehetséges tanulni.
2016. aug. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nespresso 1400 körüli órabért ad, heti 20 óra, munkaviszony, angol kell hozzá. Közel nyolcvan a nettója.
2016. aug. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!