Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ciki dolgok történtek...

Milyen ciki dolgok történtek veled életed során?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Áll egy női sor(férfi vagyok) a wc előtt. Szűk közlekedő volt, és takarító néni bent volt a wc-ben - üresnek tűnt, másik ajtó csukva...


Na én simán besétáltam, mert mit zavar engem a takarítónéni... aztán kiderült, hogy az a női volt, és a másik -csukott ajtó- volt a férfi 😃


Csak nem.vágesz, hogy mire vártak a nők ott, mert a fülkéken már túl volt a néni 😃

2017. máj. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megszülettem
2017. máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A munkahelyemen közös a wc a férfiakkal, (2 férfi van, 4-en vagyunk nők. Már magában a közös wc is ciki. Nem lehetett rázárni az ajtót, de az annyira nyikorog, h lehetetlen meghallani, h valaki bement-e vagy sem. Az ügyem elvégzése után (foggalmam sincs miért ebben a sorrendben), félig felhúztam a nadrágomat (nem gomboltam össze se így a bugyim teljes fazonja, formája látszódott) és mostam a kezemet. Egyszer csak teljes erőből benyit a főnököm /férfi/ xD Én a kezeimet szétraktam annyira megijedtem, a főnök meg meghökkenve, nem tudván, h mit tegyen végigbámult, eljutott az agyáig, h h állok előtte és kiment :D Nem tudom melyikünknek volt a cikibb de mindketten nagyon zavarban voltunk, én rák vörösen jöttem ki a mosdóból :D
2017. máj. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rengetegszer megtörtént már velem, hogy az utcán valaki integetett nekem a túloldalról, mire én visszaintettem, de mivel a körülöttem lévő járókelők közül is integetett valaki, így rájöttem, hogy "basszus, ez nem is nekem szólt!".

23/F

2017. máj. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Mivel ez relatív, semmi sem s minden.
2017. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy elesés, nyelvbotlás, volt ezer. Talán ami esésből a legcikibb volt, az egy egész lépcsősornyi zuhanás, mert a cipőm orra beleakadt az épp felpöndörödött csúszásgátlóba.


Aztán...

hányás bestof. Sajnos elég sokszor hánytam nyilvánosan vagy fura helyen. És sajnos ilyenkor azt hiszik, hogy részeg vagyok, pedig egyik alkalommal sem az volt az oka.

- behánytam a Móricz körtéren a 7es busz megállója mögötti díszkertbe

- étteremben mentem a pulthoz fizetni, és akkor tök hirtelen úgy gondolta a szervezetem, hogy mégsem tetszett neki a kaja, amit ott ettem, és időm nem volt elmenni... szerencsére kézzel vissza tudtam fogni, de pár csepp azért kihullott

- másik étterem utáni móka... akkor már többször hánytam az evés után, de el kellett indulni haza, mert lassan bezárt a hely... Oktogonról mentem haza Újpestre tömegközlekedéssel... és nem volt nálam semmi zacskó meg ilyesmi... minden 2. kukába behánytam... felszálltam metróra Nyugatinál, és Gyöngyösi utcánál le kellett szállnom egy hányásra... na ez igazán ciki volt.


Plusz egy lájtosabb:

Mentünk helyi művelődési házba énekkarral versenyre 6.-os koromban. Időre kellett menni suli után, de anyukám befogott még vásárolni segíteni, és persze tök késésben voltunk, mert elszámolta az időt.

Hátsó bejárat felől rohantam, mint az őrült, és közben zakatolt a fejemben, hogy azt mondta a tanár, hogy "az XY teremben találkozunk...a lépcsőn fel kell menni az emeletre, az első teremben lesz a gyülekező... nem lehet eltéveszteni, mert csak egy lépcső van). Rohanok fel a lépcsőn, kivágom az első ajtót, amit látok, jól el is esem úgy, ahogy vagyok, alkalmi ruhástul... és erre látom, hogy egy egérlyuknyi helyiségben vagyok, ahol 4 karbantartó jóízűen ultizik. Persze nagyon kínos volt, alig tudtam megszólalni, d megkérdeztem, hogy az XY terem hol van... kiderült, hogy 2 lépcső van a művházban, és persze, hogy a rosszra sikerült felmennem.

2017. máj. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!