Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Van köztetek olyan, aki nemcsak, hogy elutasítja az alacsony pasikat társkeresés során, de a velük való kommunikációt is egyértelműen kerüli?

Figyelt kérdés

Egy korábbi kérdésnél olvastam ezt a választ:

"Én nem érzem annyira jól magam alacsony férfival sehol, az utcán sétálva sem, szeretem, ha nálam magasabb a férfi."

Őszintén, ezen már egyáltalán nem lepődök meg (régebben még rendesen kiverte nálam a biztosítékot), mert a saját bőrömön tapasztalom, hogy rengeteg olyan lány van, aki kifejezetten csak az alacsonyságom miatt kerüli a velem történő társalgást (nem társkeresés!), annak ellenére, hogy helyes és intelligens vagyok. A tőlem jóval alacsonyabb, molett vagy szolid külsejű csajokkal mindig jól el tudok beszélgetni, ugyanez nem igaz a +170-es/ dekoratív pl. kolléganőimre. Sokszor hiába próbálok laza társalgást kezdeményezni, akár munkahelyi témákról, tényleg olyan mintha levegőnek néznének és szégyellnének engem. Miért alakult ki bizonyos nőkben ez az indiai kasztrendszer megszégyenítő viselkedésforma és felszínesség? Az érintett csajokat/nőket kérdezném: Mégis miért érzitek kellemetlenül magatokat az alacsony pasik társaságában? Nem kell csókolózni, nem kell ölelkezni, de mégis kerülitek a társaságunkat és csupán egy könnyed beszélgetést sem engedtek meg nekünk. Mi ennek az oka?



2016. okt. 15. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
ez baromság. itt nem velünk, magasabb nőkkel van gond, hanem azzal, hogy te a magasságodat egy katasztrófának éled meg, és ez kihat a személyiségedre. Ha itt ilyen kérdést felteszel, akkor az életben is érződik rajtad ez a frusztráció, sugárzik belőled hogy kisebbségi komplexusod van. Na ezért nem állnak veled szóba a lányok.
2016. okt. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Egyet ertek az elottem szoloval.

Parnak nem valasztanek alacsonyabb embert,de minden mas elethelyzetben ugyanugy viselkedek veluk mint barki massal.


Szerintem ezt kicsit tulliheged.

2016. okt. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az apai nagymamám fél fejjel volt magasabb, mint a nagypapám.

Az én férjem 5 centivel volt alacsonyabb, mint én. Míg én vénségemre "összementem", ő még tartja a formáját, s így most már egálban vagyunk.

Viccet félretéve: soha nem zavarta egyikünket sem.


De hadd hozzam fel példának Vitray Tamás és Kállay Bori művésznő házasságát. Legalább két fej különbség van köztük Vitray "hátrányára", de igazi szerelmi házasság az övék.

Olvasd el az interjút velük, s vegyél róluk példát.

Vitray is gyötrődött, többször meghátrált, de Kállay Bori tudta, hogy őket egymásnak teremtette a jó Isten, s kitartó volt. :-) Keress rá a neten a "Vitray Tamás többször elhagyta a feleségét" (vagyis akkor még nem volt a felesége. A megfogalmazás téves: gyáván meghátrált, mert nem bízott önmagában.


Aztán nézz körül a történelemben: a legnagyobb emberek bizony az átlagnál alacsonyabbak voltak.


Semmit sem számít a magasság. Nap mint nap látok a belvárosban olyan fiatal párokat, akik közül a lány molett, popsis, fiú cinegemadár vékony; a lány 170 cm, a fiú legfeljebb 155-160. Magabiztosan sétálnak kéz a kézben, a egyáltalán nem az jut róluk eszembe, hogy melyik milyen magas, hanem az, hogy milyen szépek együtt.


Rázd le magadról ezt a koloncot, s "harcra fel"!

2016. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolj Sztankay Istvánra! Maximum 160 cm magas volt, és szó szerint sztár, falta a nőket. Vagyis a nők őt falták. :-)

Elegáns, sármos, szellemes, művelt férfi magassága nem számít. :-)

2016. okt. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha az a kérdésed, van-e ilyen, és tudsz rá 1 példát, hogy van, akkor mit akarsz?
2017. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vagy michael j fox ésa férje
2017. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*felesége
2017. júl. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!