Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Manchesteri...

Mit gondoltok a Manchesteri Ariana Grande koncertről?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú szerintem, de Ari nagyon aranyos, hogy felajánlotta, fizeti az elhunytak temetéseit.

Tényleg ilyen világban élünk? Ennek mi értelme van?


2017. máj. 24. 20:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

"felajánlotta, fizeti az elhunytak temetéseit."

Ezt a hírt még nem erősítette meg sem ő, sem a managementje.


"Tényleg ilyen világban élünk?"

Régen is volt ilyen, nem új keletű dolog. Ha idősebb vagy emlékezhetsz az IRA nevű szervezetre, vagy a Csecsenekre akik Oroszországban tevékenykedtek főként iskolák ellen. És hogy "mi értelme van?" a félelem és rettegés fenntartása. Azt várják hogy félj.

2017. máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%

Ilyen rossz volt az eladás színvonala-minősége...nem érdekelnek a hírek, de simán kinézem a mai "tehetségekből" az élet kioltására is alkalmas produkciót...


Akik terroristákat engednek országukba és aknamezőn sétálnak-buliznak és kampec, nem értem igazán, mit csodálkoznak ilyeneken...népességcsökkentő irányzatú hadművelet vagy mifene ez a gondolkodás-agyatlanság...

2017. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom,hogy mit gondoljak.Borzalmas,ami történt! :( Teljesen megértem,hogy Ari lemondta a turnéját,hisz neki is fel kell dolgoznia a történteket(meg persze az elhunytak családjainak is).Nyugodjanak békében az áldozatok.
2017. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Jaj Ari így Ari úgy, hagyjatok már fel ezzel a kamu bensőségeskedéssel, mintha valami nagy országos barátnőtök lenne. Közben meg ugyan olyan jelentéktelen pondrók vagytok a számára, mint a többi százezer rajongója.
2017. máj. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

Miért "Ari"-t sajnáljátok? Sérültek, hallottak? Vagy szimplán csak azok akik a közelben voltak, de súlyos trauma erte őket?

Álszentek vagytok, álljatok a tükör elé és köpjétek le azt amit láttok.

2017. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Kit érdekel az a liba?

Az áldozatokat és a hozzatartozokat nagyon sajnálom.

2017. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hány ember veszíthette el a párját. :(
2017. máj. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem azért, de nem lepett meg. Ma már nem csodálkozok ezeken a híreken. Sajnálom őket, lassan már mindennapos.
2017. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek haltak meg es ez dühítő már az ember kb fel kilépni a ház ajtaján vagy tömegbe menni mert kitudja mikor jön egy begozolt agyú ember és végez velünk.ez szánalmas és Ez az Arizas annyira gaz Ariana nem Ari:D
2017. máj. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Persze, ez egy nagyon rendes gesztus lenne tőle, bár én ezt inkább egy picit túlzásnak érzem és nem hinném, hogy ezért ő bármilyen "kárpótlással" tartozna úgymond, de mindegy is.

Szerintem is nagyon durva, hogy ilyenek történnek. Az Index-en csináltak is egy idővonalat, amin levezetik, hogy az utóbbi időszakban milyen hasonló terrorcselekmények történtek, borzasztó. Viszont az egyik cikkben olvastam, hogy nem kifejezetten ügyeltek a biztonságra, mármint mindenkit beengedtek mindenféle vizsgálat, ellenőrzés nélkül. Persze, nem azt mondom, hogy az a jó dolog, ha mindenkit rögtön meggyanúsítunk, de azért a korábbi esetekből tanulva szerintem sokkal elővigyázatosabbnak kellett volna lenniük, hiszen az ilyen helyszínek, ahol nagy tömeg gyűlik össze gyakran vállnak célponttá.

Az pedig a terrorcselekmények gyakorisága ellenére számomra még mindig meglepő, hogy még ma, a 21. században is létezik ilyen mértékű vallási fanatizmus, hogy az emberek a saját életüket is képesek feláldozni a cél érdekében. Ugye, ezt a merényletet is magára vállalta az Iszlám Állam... A leedsi imám is azt mondta, hogy "Mindannyiunk elleni támadás volt" és mélyen elítélendő az ártatlanok elleni merénylet, amelynek célja a gyűlöletkeltés és az előítéletek erősítése. Ezzel én tökéletesen egyetértek mert ezek az esetek tényleg csak erősítik a sztereotípiákat, előítéleteket, csak gyűlöletet szítanak és előbb-utóbb ebből az lesz, hogy a normális, tanult, dolgozó török/arab férfiakra (mert ilyen is van) is lövöldöznek majd a "nagy, kultúrált, erkölcsös, keresztény Európa" rendőrei...

2017. máj. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!