Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Negyed cigány inkább fehér,...

Negyed cigány inkább fehér, vagy barna bőrű lesz?

Figyelt kérdés
Lehet hulyen hangzik a kerdesem, de en magyar vagyok, feher bor, kek szem,stb.Parom fel cigany.Rajta azert latszik rendesen a roma ver.Nyaron nagyon barna, a haja fekete.Egyedul a szeme zoldes barna.Jovore szeretnenk kisbabat, es erdekelne, hogy inkabb romas, vagy magyaros lesz-e a kulseje?Termeszetesen barmilyen lesz, szeretni, imadni fogom!De nem bannam ha szep "roma" babam lenne 😁😍 kreolos bor, stb..Mert szamomra a fel ciganyok nagyon szepek!Akar nok, akar ferfiak.

2017. máj. 25. 07:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%
A vírus mindenhogyan benne lesz.
2017. máj. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 paper_chaser válasza:
Nagy az esély rá, hogy a negyed cigányon nem látszik a romaság annyira.
2017. jún. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Rajtam nem látszik, viszont kreol bőrszínem van. Anyai részről vagyok roma negyed részben. Rajtam nem látszik, szerintem senki meg nem mondaná ..érdekes anyámék négyen vannak testvérek..még rajta látszik külsőleg a legkevésbé hogy milyen származású. De a testvérei esetében elég markánsan észrevehető.
2022. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem nevezünk negyedvért, genetika szerint második ágon még ugyanúgy félvérnek minősül és majd utána nála fehér párválasztással fog ez kiesni a genetikából. (Majd újabb kreol bőrű párral pedig erősen visszaaktiválódhat.) A köznyelvben a félvér valójában téves elnevezés, mert inkább dupla tartalmú az a vér és ilyenkor úgyszólván nem a fehér vér öröklődik erőteljesebben. Illetve általában sajnos pont a kreol bőr már eltűnik, másodágú félcigányként pont ilyen vagyok. De én mindenben nagyon egyedi vagyok, csak a vehemens természetem utal rá, közben keresztény családban egyedül én spirituális lettem és széles az érdeklődési köröm.
2023. okt. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Illetve szláv-félroma vagyok.
2023. okt. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!