Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Manapság a 20-30éves korosztál...

Manapság a 20-30éves korosztály milyen párkapcsolatokban szoktak lenni vagy létesíteni?

Figyelt kérdés

Miről szólnak leginkább és hogyan élnek benne életszerűen?

Ilyenekre vagyok kíváncsi közvélemény kutatás szempontjából.



2017. febr. 1. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én házas vagyok.
2017. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok,a párom 23. Úgy 3 éve vagyunk együtt. Szerintme normálisnak mondható,jól müködő a mi kapcsolatunk.Miről szólnak? Hát..gondolom arról amről az össze normális kapcsolat. Kölcsönös szerelem,bizalom,tisztelet.Mindemellett sok közös érdeklődés,azonos világnézet. Ami rólunk elmondható még ami nem feltétlenül jellemző,hogy egymás legjobb barátai is vagyunk mindemellett,tehát mindent meg tudunk beszélni,egymás negatív tulajdonságait kijvaítgatjuk.Mindketten művészek vagyunk,egész más kategóriában,de neki van más szakmája is.Jövőbeli konkrét terveink még nincsenek,majd egyszer szeretnénk együtt élni,de 5éven belül biztos nem.Addig még mindkettőnk élete nagyon sokfelé fog húzni,majd kialakul.
2017. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 22 vagyok , párom 32.

Együtt élünk,mindketten dolgozunk.

Bár én csak ďélelőtt.

Közös mindenünk,mindenen megosztozunk,mindent megbeszélünk egymással,kikérjük egymás véleményét és közösen próbáljuk megoldani a problémákat.

Munka mellett próbálunk otthon megteremteni egy kos plussz pénzt, ezért állatokat tartunk eladásra. Őket is közösen gondozzuk, együtt termeljük meg a takarmányt is.

Gyereket is szeretnénk majd ☺

2017. febr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!