Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki lehet műteni a géneket?

Ki lehet műteni a géneket?

Figyelt kérdés
Anyukámtól sajna örököltem a leiden mutációt(véralvadás zavar) és utálom ezt az egészet de az a baj hogy ez a géneimben van:(

2017. máj. 25. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
én is leidenes vagyok, és sajnos ilyenre nincs lehetőség. Akkor már nem lennének beteg emberek a földön.
2017. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kísérleteznek génmódosítással, de hatalmas az etikai dilemma, így csiga lassan haladnak a kutatással. Örülhetsz, ha még a te életedben érdemi kezeléseket folytatnak.

Az orvostudomány az egyik legelmaradottabb tudományág :(

2017. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.
2017. máj. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiműteni a géneket? Na és honnan szeretnéd kiműteni? A idegsejtjeid magjából vagy a csontsejtjeidéből?
2017. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezzel mindent elmondtam.

2017. máj. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Létezik már génsebészet, de ez azlrt nem ilyen egyszerű. Meg ez számunkra teljesen elérhetetlen kategória. De tanultuk bioszból, hogy van ilyen, meg ugy nagyjából nagyon pongyola szinten az elvét is.
2017. máj. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2017. jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!