Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiál a fülem, közepes haj...

Kiál a fülem, közepes haj nagyábol ugy eltakarja hogy nem annyira feltünő, műteni egyenlőre nem akarom, néha zavar, de legtöbbszőr nem mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 19:15
 1/3 anonim válasza:
Semmit ne csinálj műtétre meg ne is gondolj. Nekem annyira kiáll, hogy a hajam se takarja el amikor ki van engedve. Nem tudom hány éves vagy de idővel megszokod :) Én már hallottam az összes viccet egy idő után már nem hallom meg vagy én is viccelek vele
2013. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és fiú
2013. aug. 22. 09:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Szép napot! Régi a kérdés, de azért válaszolnék.

Fiúkat/férfiakat ilyennel gúnyolni meglehetősen feminim dolog, nem igaz? Akik ezalapján ítélnek meg, azoknak szólj be Te is valamit, nincs olyan, akiben ne találhatnál hibát. Ne zavarjon! Lány vagyok, és kétféleképpen tudom hordani a hajam emiatt (ami a gyengébb nemnél borzasztó kevés!), mert egy szimpla lófarokkal enyhe majomszerű hatást keltenek a füleim.

Ha nem akarod műteni, nem értem, miért tetted fel a kérdést. Tenni nem tudsz ellene, ne izgasd magad emiatt! Hidd el, nem ez a fontos. :)

UI.: Elnézést az esetleges kusza fogalmazásért.

2014. máj. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!