Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most akkor rocker vagyok?

Most akkor rocker vagyok?

Figyelt kérdés

Többször is felmerült bennem a kérdés hogy rocker vagyok-e vagy sem.

Nagyon nagyon szeretem a Twentyone pilots-t, Imagine Dragons-t, Panic! At The Disco-t, Linkin parkot, Green dayt, Melanie Martinez, néha hallgatok Marilyn Manson-t.



2017. máj. 25. 21:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Feltétlen akarod magad kategóriába sorolni?


Engem alapvetően mindenki rockernek néz, igazából a külsőm is megvan hozzá, hosszú fekete haj, szakáll stb...


De a rock/metal és ezek alfajain kívül rengeteg mást is meghallgatok, igaz kisebb mennyiségben. Ezek alapján hova soroljam magam.



Na visszatérve az alap kérdéshez, hallgasd amit szeretnél, és tetszik, ne azzal foglalkozz, hogy akkor " mi vagy " most.

2017. máj. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem nem csak attól leszel rocker, hogy mit hallgatsz.

Másrészt a Green Day az rock, a Linkin Park már régóta egy marék fos, a többit meg nagyon nem ismerem.

Na jó Mansont, ő még mondható rocknak.

2017. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kérdező.. ha sulis vagy, vagy egy suliba járunk, vagy nagyon hasonlítasz az egyik ismerősömre a zenei ízlésedet ítélve :D
2017. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
23%

Az biztos, hogy nem vagy rocker.

Marilyn Manson shock rockot és industrial metált tól a Green day pop punk, a Linkin park régen is egy Korn kopi volt, a mostani fosról meg ne is beszéljünk. Ezek kb a leg mainstreamebb metál/rock/punk zenekarok és csak ennek a 3 nak van köze az általad felsorolt zenekarok, előadók közül a rockhoz (Menson a felsoroltak közül a legjobb)

Egy rockernek azért ennél színesesebb a zenei paletája a rock/metál zenén belül.

Ne akard magad kategorizálni. És ne akarj divat rocker lenni. Mert attól nem leszel különlegesebb, hogy rockernek állítod magadat.


Nem akarlak bántani félre ne értsd de nem kell még egy divatrocker a sok ezer mellé akik a pubertás elmúlásával kinövik az egészet.

2017. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

#14 nagyon nem vagyok "divatrocker"

Csak megkérdeztem hogy rocker vagyok e. Bocs hogy élek b+

2017. jún. 19. 15:01
 16/18 anonim ***** válasza:

Akkor miért akarod magadat rockernek beállítani?


Amúgy egy szóval nem mondtam, hogy divatrocker lennél, csak arra hívtam fel a figyelmedet, hogy ne is legyél az mert van így is elég.


Egyébként egy rocker vagy nem skatulyáza be magát rockernek mert felesleges a kategorizálás, vagy tudja magárol, hogy rocker/metálos és leszarja, hogy ki minek gondolja őt.



Nem szándékoztalak megbántani. Igen egy kicsit nyers a stílusom, de nem akartalak bántani.

2017. jún. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
72%
Akárhogy nézem a Twentyone Pilots sehogysem rock xD Green Daynek pedig a régebbi számai jobban köthetők a rock/punkrock műfajhoz ^^ Marilyn Manson-t sok rocker/metalhead hallgat, viszont a többinek semmi köze a rockzenéhez :)
2017. júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
78%

Azok az igazi rockerek akik már több éven keresztűl ezt a stílust követik.

Amugy ezek az igazi rock együttesek:

Iron Maiden,Metallica,Led Zeppelin,Guns N Roses,AC/DC,Judas Priest,Hammerfall,Nirvana,Ossian,Tankcsapda,Pogolgép,Sabaton,......

Sok van még.

Szvl aki 14 éves kb,az nem teljesen rocker még.Ha maj 10-15 év múlva is szeretni fogylya ezeket a stílusú zenéket,majd akkor...(SZERINTEM)

2018. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!