Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők, ti ezen az oldalon az...

Nők, ti ezen az oldalon az alábbiak közül melyik kérdést unjátok már a legjobban?

Figyelt kérdés

Na ugye a pasik folyton tesznek fel ide unalmas és idegesítő kérdéseket:

- Minden nő a pénzre,a luxusra megy?

- minden csajnak csak az izmos, jóképű pasik kellenek?

- Csajoknál szóba sem jöhet az átlag vagy az alatti külső?

- Itt minden csajnak csak az számít,hogy a pasinak milyen autója van,és az alapján dönt arról, hogy jár-e vele vagy sem?

Ha esetleg valamit kihagytam,akkor írjátok meg. :) A másik kérdés még az,hogy az ilyenek szerintetek alkalmasak kapcsolatra? Mert szerintem a 90%a egy nőgyűlölő, önbizalomhiányos. 22/L


2017. máj. 27. 07:13
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Szolismarcsa xD
2017. máj. 27. 08:51
 12/22 anonim válasza:
#7: Én próbálkozom, de mindig kibаsznak.
2017. máj. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:

Na mondom: [link]


Ötleteket kérek, hogy milyen troll kérdéseket lehetne feltenni, amit nem törölnek. :D

2017. máj. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

A jó troll tudja, hogy hogyan kérdezzen. A teljesen átlátszó trollkérdést törlik, meg mindenki leveszi.


Figyeld meg a legjobbak azok, akik valami teljesen átlagosan naív kérdést tesznek fel, 5-6 kommenten át hagyják, hogy komolyan vegyék őket a válaszolók, majd robbantanak egy méretes trollbombát.


Ilyenkor egyrészt az emberek egy része próbál az eredeti normális vonalnál maradni, egy másik részük felül a provokációnak, és máris kész az 5 oldalas flamewar :D



(reggeli "How to be Troll" alapozónkat hallhatták :))

2017. máj. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
#14: Köszönöm a gyorstalpalót. Még kezdő vagyok, de szeretnék jó troll lenni. ^^
2017. máj. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Fatal_3rror_ ***** válasza:
24%

"Mert szerintem a 90%a egy nőgyűlölő, önbizalomhiányos. 22/L"


Én a nők ilyen formájú kijelentéseit unom a legjobban.

2017. máj. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

@15: akkor a legjobb helyre jöttél!


Sajnos nekünk itt Mo-n nincs 4chan-ünk, ami a trollképzés Oxfordja, de azért a GYK-n is sokat lehet fejlődni ;)

2017. máj. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, a nők miért nem hiszik el, mikor egy pasi azt írja, hogy ezért meg azért nincs nője. Szerintem egy nő se volt még pasi, hogy ezt jobban tudná onnan a másik oldlaról.
2017. máj. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Én csak azt nem értem, a nők miért nem hiszik el, mikor egy pasi azt írja, hogy ezért meg azért nincs nője."



Te képes vagy egy nő helyébe képzelni magad? Amikor gyakorlatilag 18-99 év között az összes férfi folyamatosan képes leszólítani, hogy egy ártatlan, odaadnád a tűzőgépet kérdést is képesek sokszor oda kifuttatni, hogy a végén a csajnak le kellene feküdnie vele?


Ugyanúgy ők sem tudják elképzelni, hogy milyen férfinek lenni. Hogy milyen férfiként ismerkedni

2017. máj. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Volt egy lány,akinek az volt élete problémája,hogy hosszú a lába.... Pedig hányan ölnének érte...
2017. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!