Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy Rák csillagjegyű fiú,...

Sens0r kérdése:

Egy Rák csillagjegyű fiú, milyen csillagjegyű lánnyal illik össze a legjobban az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Csak, ilyen csillagjegyű lányok tetszenek! Ilyen sorrendben!

(Ne kérdezzétek, hogy miért.. csak tudom és kész! :D)

1.Nyilas

2.Vízöntő

3.Ikrek

4.Halak

5.Skorpió



2017. febr. 9. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Halak és Skorpió
2017. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kár :(
2017. febr. 9. 22:30
 3/15 A kérdező kommentje:
A nyilasokat imádom!
2017. febr. 9. 22:31
 4/15 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok! :D
2017. febr. 9. 22:31
 5/15 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból halak. Velük nagyon bennsőséges kapcsolatot tudtam kialakítani mindig is. Elvileg skorpió is, nekem az sose működött. A másik három nem ideális, de persze sokfélék a személyiségek, lehet köztük olyan, aki hozzád passzol pont! Nekem a tűz jegyek túl intenzívek kapcsolatban, barátságban nagyon szeretem őket. A levegő jegyek jöhetnek simán. :)
2017. febr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%

Ennyiből NEM lehet megmondani.

Nyugati asztrológia szerint főleg a férfi Holdja és Vénusza mondja meg milyen nő tetszik neki. Ráknak a Vénusza lehet bika, ikrek, rák, oroszlán, szűz. Holdja bármi lehet.

Keleti asztrológiában sem elég a hónap. A rák lehet ló (június, július eleje) vagy kecske (július) hónapos. A lóhoz leginkább illik a tigris (februári vizöntő és halak, március elejei halak), kutya (októberi mérleg és skorpió, november elejei skorpió). A kecskéhez legjobban a disznó (novemberi skorpió és nyilas, december elejei nyilas). A többiben nem vagyok biztos, ezért nem írom le.

2017. febr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

Tehát összesítve :

Júniusi rákhoz legjobban : vizöntő, halak, mérleg, skorpió

Júliusi rákhoz : skorpió, nyilas

2017. febr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért imádod annyira a nyilasokat? Én is az vagyok! :D
2017. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
EZAAAZZZ JÚLIUSI RÁKOCSKA VAGYOK!!! JEEE :D
2017. febr. 10. 14:42
 10/15 anonim ***** válasza:
#6 köszi ezt a keleti horoszkópos írást, júniusi rákként tökéletesen stimmel. :)
2017. febr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!