Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Lányom most 17hónapos a...

Lányom most 17hónapos a kisfiam a pocimban 4.5 hós. Lányom még mindig cicin alszik el velem amikor megriad csak cicon alszik vissza. Emigy már nem igazán copik. Nem tudom mi lesz ha megjön a kisfiam. Vannak e hasonló helyzetű anyukák, tanácsok?

Figyelt kérdés

#kakk
2016. febr. 6. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem leszek népszerű, de azt szokták tanácsolni, hogy a nagyobbat mihamarabb válaszd el, ha jön a kistesó.


Ha mégsem akarod, akkor az LLL.hu oldalon találsz infót a tandem szoptatásról (ha jól emlékszem, így nevezik).

2016. febr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Ideje lenne leválasztani a ciciről. Nemsokára 2 éves lesz, már nem így kéne aludnia..
2016. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
én amiatt aggódnék, hogy ugye a szoptatás ritkán, de beindíthatja a szülést. én nem kockáztatnék meg egy koraszülést egy 1,5 éves mellett :)
2016. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Alvós cumit nem próbáltatok? Van foszfzoreszkálós is, az én gyerkőcöm nagyon szereti, ki-be veszi alvás előtt a sötétben, mozgatja, játszik vele kicsit. Mikor elalszik kiesik a szájából vagy kivesszük. Ha felriad éjszaka, visszanyomjuk a szájába.
2016. febr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Legtöbbször elválasztják magukat terhesség alatt, mert változik az anyatej íze és mennyisége, a 19 hónaposom elválasztotta magát a 2. trimeszter elején, de komfortra már nem kapott az elejétől, mert nekem kellemetlen volt már. Cumival alszik. Ilyen korban már könnyen megszokják, hogy ne cicivel aludjanak, én is aggódtam, de ripsz-ropsz megszokta.
2016. febr. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Te jó ég! Primitív? Mert egy 17 hónapos gyerek szopik? Régen, és a mai "primitív" társadalmakban években mérték -mérik a szoptatás idejét, nem hónapokban, mert a túlélés egyik alapja .( persze nem úgy értem, hogy ha nem szopik az mekkora probléma!!!!) Egyáltalán nem abnormális, hogy egy ennyi idős gyerek szopik!! Az másik dolog, hogy ebben a helyzetben ideálisabb lenne, ha nem tenné. Az anyukának is kényelmesebb. Próbáld meg leválasztani, valaki bekeni a mellbimbóját mustárral, vagy valami rossz ízű valamivel. Egy próbát megér.
2016. febr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
-A te mellbimbódat!!!
2016. febr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!