Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szólítsam le?

Hogyan szólítsam le?

Figyelt kérdés
köröbelül 2 éve minden reggel szemezek egy sráccal,butaság de eddig köszönni se mertem neki, ő valamivel idősebb lehet nálam és lány vagyok.
2017. máj. 29. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Hol szoktatok találkozni?

De mindegy, szerintem várd meg amíg ő szólít le. Lehet hogy kicsit régimódi vagyok, de szerintem a fiúnak kell kezdeményeznie. Persze nincs semmi gond ha a lány megy oda először, de ha a fiúnak nem jelent annyit hogy odamenjen, akkor szerintem kár lenne érte szenvedni.

Ha mégis beszélni akarsz vele, csak szólítsd le és hívd el valahova. Ha nem mersz csak úgy odamenni találj ki valamilyen indokot, vagy fuss neki "véletlenül".

2017. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És ő sem mert neked. Szóval tökegyformák vagytok. Mi lesz így? Ráköszönsz? Megkérdezed h melyik buszt várja, vagy mennyi az idő stb?? Hajrá! Még suliról is tudtok hamar beszélni egyet, aztén onnan már csak pár szó a randi, aztán lehet kufircolni is
2017. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne néz a szemébe pár hétig..
2017. máj. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!