Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A skinheadek miért utálják a...

A skinheadek miért utálják a zsidókat is?

Figyelt kérdés
A kisebbséget és egyebet még értem,de ezt nem egészen.

2017. máj. 30. 18:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Utolsó végre valaki tud valamit:D
2017. jún. 1. 16:07
 12/15 anonim ***** válasza:
88%

"Melegnek nem lehet születni". A vilag legnagyobb tudosai sem merik ezt megallapitani, mind genetikei hajlam mint kulso befolyas szukseges ehhez, ahogyan az is fomtos, hogy senki sem 100%-ig hetero vagy 100%-ig bi/homoszexualis. Egy skala van ahol elhelyezkedunk, sot.. sok-sok skala, de ugy kepzeld el, mint 1-3ig homo, 3-5ig biszexualis valaki sajat nem fele mutatva nagyobb affinitast..(tehat gyakrabban van kapcsolata a sajat nemevel mint a masikkal) 5-7ig biszexualis az ellenkezo nem fele mutatva nagyobb affinitast, 8-10-ig pedig hetero. A 8-as erteknel a fantazia megjelenik a sajat nemrol de nem lesz gyakorlatban semmi. Persze a skala nem igy mukodik de a logikaja ugyanez... nem fogok egyetemi pszichologiai eloadast tartani itt, csak megkerem a kerdezot hogy legkozelebb ne irjon marhasagokat olyanrol amirol lovese nincs.



Valaki kijelentette hogy a skinheadek nem rasszistak. Engem ez nem erdekel hogy oszinte legyek. Azonban ujra rpssz pontot szerzett a kerdezo nert utana odairta hogy "vegre valaki tud valamit". ATYAEG!

Ember! Ugy tetted fel a kerdest hogy miert utaljak a skinheadek a zsidokat. Ez egyenlo azzal hogy miert rasszistak a skinheadek. legalabb ha nem ugralnal osszevissza.

A skinheadek fele erzett ellenszenv mar nem eloitelet hiszen beallitottsag alapjan itelunk el valakit, nem pedig szuletes alapjan. Es figyelembe veve hogy eleg zuros csoportrol van szo jobb elkerulni oket.

Alapvetoen a rasszizmus az alacsonyabb intelligenciakoru emberek koreben terjed jobban, az alulszitualt proli csaladokban. Mindig igy volt, mindog igy lesz. Buta ember igy vigyaz magara: "ez magyar, ez jo ember. az zsido, arrol igy hallottam gazdag mer ellopta a...nem is tudom mit. Asszem a Pista testvere keselte hogy a nagynenjetol hallotta hogy a zsido apja nemtom mit csinalt...pff..."


Okos ember kepes magatol velemenyt alkotni masokrol es nem szorul sztereotipiakra.



miert utaljak a zsidokat? Mert maig vannak legendak a zsidok meses gazdagsagarol, a zsido hatterhatalmakrol es a sok hulye elhiszi es elnyomottnak erzi magat. teny hogy okos eletrevalo nep es kb barmihez hozzanyul arany lesz, lasd Izrael. De ez munka eredmenye. 20 millio zsido el a vilagon, alig tpbb mint magyar, szardobalas helyett inkabb peldat kellene venni roluk. Magyar emberekrol nem tud annyit a vilag mint zsidorol.

es mar teremtettek egy vallast ami az alapja lett 2 masiknak, akiben tobb mimt 4 milliard ember hisz.


Na. Most elmondtam miert utaljak oket. Sanszos h meg is fogom majd kapni a kettosmercet meg egyebeket.

2017. jún. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ui: helyesírási hibáim félregépelések voltak (mert érintőképernyőről gépeltem és siettem), sajnos nem volt idő ékezeteket pötyörészni, éppúgy mint átnézni sem.

Sorry. Ezt ne az intelligencia, hanem az idő hiányának tudjátok be légyszíves, amennyiben lesz valaki, aki esetleg beleköt, nagyon szívesen kijavítom félreérthetetlenre, pl keselte -> meselte -> mesélte

Ezen a félregépelésemen nagyot röhögtem most.

2017. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ééés ...az volt itt a' legjobb senki sem tudta mi az zsidó !

Klasszikus zsidó életmódot folytatók . Na azok mit csinálnak . Dolgoznak tisztessíges ember módjára és azért van kénzük . Igaz ?

2017. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A skinheadek mindenkit utálnak aki nem Fideszes. :D

Komolyra fordítva a szót, rengeteg zsidó (Soros György) illegálisan gazdagodott meg. Olyan cégeket hoztak létre, amik csak a gazdagoknak kedveznek és mivel a zsidók jobbak a pénzszerzésben, ezért utálják őket. Tipp: ne ítélj el minden zsidót.

2017. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!