Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi van az emberekkel?

Mi van az emberekkel?

Figyelt kérdés

Röviden annyi hogy amióta ugy nevezett páwa vagyok ès ki vagyok gyurva azóta az emberek fogdosák az izmomat meg a hajam .Nem értem miért és ez engem zavar mert nem szeretem hogy fogdosnak és nem értem hogy a hajam minek kell fogdosni.Még a tanárok is és ez megiesztt engem kicsit.Meg a hajam ról lőnek poénokat a tanàrok.Egy példa :Mondom a rajz tanárnak hogy ezt a Milán mien sablónal rajzoltta.Erre a rajz tanár ehez nem kell sablón hanem a hajadhoz.Én meg nem tudom hogy ez miért van mert idegesít főleg már a lányok hogy sorba vallanak szerelmet.Pedig tudják hogy van párom .De nem az zavar hogy szerelmet vallanak hanem hogy a párom előtt vallanak és ezzel engem hoznak kínos szituba mert én vagyok a zívtelen meg a szívtipró és ez bánt mert nem olyan vagyok amiennek mondanak :c .Még annyi hogy nem akarok a Gimi himringyója lenni mert mindenki annak hív mert hogy elméletileg nő csábász vagyok,pedig nem.Ha helyes írási hiba van benne bocsi :D a helyes írás nem az erőségem :D .Aki vègig olvasta annak pacsi

Üdv:Dávid 16/F



#Nem értem az embereket
2017. jún. 1. 19:17
 1/3 Noblesse Oblige ***** válasza:

Választottál egy külsőt és az emberek arra reagálnak.

Te ilyen menő külsőt vettél föl, most kapod rá az ívet.


Nekem középsuliban egy punk osztálytársnőm volt, akit szekatúráztak a tanárok, mert a sulink elég konzervatív volt, hogy nem volt ebből durva eset, tehát, hogy 1-2 beszólásnál megálltak, az azért volt, mert ő volt az osztály kitűnő tanulója.


Ha idegesít a helyzet akkor válasz olyan külsőt, ami jobban passzol a belsődhöz. Mert az előítéletek miatt, most te vagy a ficsúr.

2017. jún. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hajad buzerálása helyett mondjuk fellapozhatnál egy helyesírási szótárt.
2017. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat .Igen tudom hogy nem vagyok jó helyes író ezt elismerem.De azért mert testépítő vagyok az miért baj?Tudom elég hamar elkezdtem és tudom hogy tönkre fognak menni az izületeim meg a csontjaim.De én szeretek gyurni és van személyi edzőm aki segít.De én nem akarok megváltozni én szeretek gyurni vásárolni meg a hajammal foglalkozni.De màr 10 edik elején elkönyveltek páwa izom agyu álatnak .És ezen nem tudok változtattni .De legalább van egy barátnőm akivel szeretjük egymást :) Csak az zavar hogy 12 éves koromba semmi izom nem volt rajtam elhatároztam hogy akkor test építő leszek de akkor még nem kezdhetem el mert túl fiatal voltam még ezért otthon edzegettem .Olyan 14 éves koromba már elkezdtem edző terembe menni huha az első 2 hónap brutál volt de bántot hogy egy lány se figyel fel rám így amikorra már úgymond jobban benne voltam a kondi villágába màr kezdtek felfigyelni de nem volt az igazi így mègjobban elkezdtem és uttána jött a Gimi na az az első 1 hónap szőrnyű volt :(De kitartottam a kondi mellet ....és meglett az eredmény 16 évesen végre úgynevezett helyes pasi vagyok a csajoknál.De bánt mert 1 éve egy lány se figyelt fel rám most meg 1 év eltelttével már mindenki engem fogdos meg meg akar kapni .Meg a öltözködésem is teljes más lett .De nem gondoltam hogy ien lesz ....mert 14 évesen arról álmodtam hogy jajjj majd kigyurt álat leszek.Most pedig az vagyok jól öltözöt kigyurt izmos helyes páwa gyerek....de nem érzem jól magam ...mert mindenki azzal jön hogy én csak a csajokért csinalok mindentt ,de nem nem a csajokért hanem hogy végre legyek valaki ne csak a lúzer a szamárpadba .De most meg az a baja csomó barátomnak hogy régen nem voltam ien ....És én is vissza sírom azokat a napokat amikor az igazi baràtaim ott voltak és szórakoztunk .
2017. jún. 1. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!