Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon mi tortenik azokkal az...

Vajon mi tortenik azokkal az emberekkel, akik eltunnek, es sosem kerulnek elo?

Figyelt kérdés

Regebben volt egy musor a tvben, Eltuntek cimmel, amiben olyan emberekrol mutattak fotokat, akik x honapja / eve eltuntek, minden nyom nelkul. Szerintetek ezeket az embereket megtalalja meg valaha valaki? maguktol mennek el, vagy aldozatul esnek valakinek?

a kerdest csak a kivancsisag szulte. :)



2017. márc. 2. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan senki se tudja. Sok eset van, és mind különböző.

Ami számomra hátborzongató volt az a nem régi Lars Mittank ügy.

Vannak akik csak lelépnek és máshol új életet kezdenek. De mind tudjuk hogy vannak akik kevésbé szerencsések. Megölhették őket, elrabolhatták rabszolgának, szexrabszolgának, szerveikért rabolják az embereket, és nemrég olvastam egy dokumentációt miszerint egy amerikai kannibál szervezet is így szerzett "nassolni valót" maguknak míg a rendőrség le nem kapcsolta őket.

Ez eddig nem paranormális. Innentől meg döntsd el hogy mennyire hiszel az űrlényekben vagy bármi másban ami embereket rabol.

Természetesen nem tudjuk megmondani hogy melyik ember hova és miért tűnt el, mert akkor nem lenne rejtély. Csak találgathatunk.

2017. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Napokban találtak valakit bebetonozva egy fém hordóban a dunában. Már oszlásnak indult.

Vagy volt, hogy egy bácsika eltévedt egy erdőben.

Több hónap után találták meg az eltűnési helyétől több km-re egy patakmederben, félig megették már mindenféle állatok.

Napokban egy fiút szedtek ki egy kútból, mellette a kamerájával, elég régóta eltűnt már, valószínű beledobták.

2017. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Az esetek 99 százalékában áldozatul esnek. Csak az érdekes az, hogy sem a test nem kerül elő, sem pedig az elkövető, soha. Már kétszer se mondom, hogy nem ugyanaz a valaki csinálja ezt, családi vállalkozásba.
2017. márc. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Emlékeztek a Sz. Nikire ? Na talán vele kezdődött, ő volt talán az első, aztán azóta nincs megállj.
2017. márc. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a valóságban nem úgy működnek a dolgok, mint a nyomozós tévésorozatokban, ahol találnak egy több hónapos oszló hullát, egy számítógép 5 perc alatt rekonstruálja és felismeri az arcot, természetesen az adatbázisban is benne van a neve, a címe, a munkája, minden, és 2 nap alatt megtalálják a gyilkost is.

A valóságban, ha telefon és bankkártya nélkül mész el otthonról, és nem szólsz senkinek, akkor ott el is veszett a nyomod, már kb. a küszöbön.

A biztonsági kamerákon mindenki felismerhetetlen, az utcán tojnak rád, még ha épp megkötözve fekszel egy kocsi hátsó ülésén, akkor is elmennek melletted.

Egy testet pedig nem olyan nehéz eltüntetni, még ha teljesen nem is sikerül, sokszor felismerhetetlen lesz, és mivel ez sem úgy megy, mint a sorozatokban, ezért nem fog egy tizenöt fős profi nyomozócsoport elkezdeni vizsgálódni, inkább gyorsan lezárják az ügyet.

2017. márc. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Alapvetően simán el lehet tüntetni az embereket.


Most ha valakit fogunk és elásunk az erdő közepén, akkor a büdös életben nem találják meg, hacsak nincs valaki aki nyomra vezeti őket, látta az esetet, esetleg ismerősi körön belül történt az eset.


Én például világ életemben otthon ülős kocka voltam. Volt hogy nem volt egyetem se nagyon, én meg itt ültem egyedül, lakótársam dolgozott több műszakban, család távol, volt hogy 1-2 hétig nem beszéltünk mert mindenki elfoglalt volt, barátaim meg nem nagyon vannak/voltak.


Ha ott eltűntem volna, akkor 1 hétig a kutyának se tűnt volna fel. Utána hívtak volna, mondjuk 2-3 napig, és amikor már nagyon aggódnak akkor ismerősök kérdezgetése, majd rendőrség...tuti eltelt volna 2 hét mire egyáltalán bejelentik hogy eltűntem.

2017. márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat, mindenkinek ment a zold.
2017. márc. 2. 19:32
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugye Fritzl-ről sem mondták volna meg a szomszédai, hogy rejtegeti a családját a pincében. Szerintem baromi sok ilyen van. Az USA-ban évente több olyan eset van, hogy kedves, jólszituált farmerről kiderül, hogy nőket tart szexrabszolgaként a farmján...
2017. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!