Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azért nem megy a dolgozat,...

Azért nem megy a dolgozat, mert nem hallgatok közben zenét?

Figyelt kérdés

Ha csinálom a matek házit, közben mindig zenét hallgatok. Órákon nem kell sokat gondolkodni, mert minden feladatot egy embernek kell a táblánál megcsinálni, a többiek másolják.

Egyébként érteni szoktam a matekot, a házit nagyon gyorsan meg tudom csinálni, sokszor a zene ütemére, és hibátlan szokott lenni legtöbbször. Élvezni szoktam a házit, ezért plusz feladatokat is szoktam csinálni, igyekszem, hogy szépen legyen vezetve a füzet.


Viszont ha dolgozatra kerül sor, teljesen elbizonytalanodok, egy feladat felett nagyon sokat szenvedek, hibázok, sokszor be sem tudom fejezni az egész feladatsort óra végére, és 2-eseket, 3-asokat kapok.


Most ez azért lehet, mert dolgozat közben nem hallagtok zenét?


17/L



2017. jún. 3. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=lstDdzedgcE

Hallgasd ezt otthon, akkor ott se fog menni a matek. :D


Amúgy lehet, de nem valószínű. Nagyobb az esély arra, hogy azért nem megy, mert izgulsz.

2017. jún. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. Telefonról biztosan tudsz valamilyen zenét benyomni.
2017. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tom Benko ***** válasza:

Ki kellene próbálni. Amúgy is van ezzel kapcsolatos kísérlet, ami szerint a diákok teljesítménye feladatmegoldáskor javult, ha valami laza háttérzenét (free jazz, ambient, atmospheric doom) hallgattak közben. Még akkor is, ha az adott stílust nem szerették. Vesd fel a tanárodnak, így, év végén gyakorlatilag tét nélküli pedagógiai kísérlet lehetne.


Személy szerint amúgy én nem is szoktam tiltakozni, hogy valaki dolgozat írása közben zenét hallgasson.

2017. jún. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!