Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A főiskolán, egyetemen vannak...

A főiskolán, egyetemen vannak kövér hallgatók?

Figyelt kérdés
Tovább tanulásra adnám a fejem és kicsit ducibb vagyok félek nem fognak így elfogadni, és nem fogok tudni beilleszkedni.

2016. okt. 5. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. Olyan is aki 2 helyet foglal, de nagyon rendes emberek, menj csak.
2016. okt. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne, én nem láttam, hogy bármi bajuk lenne belőle :)

Volt egy csoporttársam, nem elég, hogy nagyon magas és túlsúlyos volt, még az egyetlen roma származású lány is volt köztünk. Simán lettek barátai.

2016. okt. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen vannak nálunk is. De hidd el főiskolán/egyetemen már nem a gúnyolódás megy. Legalábbis ahova én járok ott nem. Nem hiszem hogy sok ember azzal fog foglalkozni majd hogy te hány kiló vagy :) Simán be tudsz illeszkedni majd. Csak legyél nyitott! Az első napokban is próbálj nyitni sok ember felé a csoportodban, beszélgess. Hidd el lesznek barátaid. Sok sikert a továbbtanuláshoz! ;)

22L

2016. okt. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
egyetemen is vannak klikkek, de már benőtt az emberek fejük lágya, és elfogadóbbak. amúgy meg én is kövér vagyok, meg rengeteg másik haverom.
2016. okt. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szándékosan keskeny ajtók vannak ilyen helyeken hogy a kövérek ne férjenek be.

Amúgy miért ne lennének?

2016. okt. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menjél nyugodtan szerintem.
2016. okt. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.
2016. okt. 6. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!