Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől lettek az emberek olyan...

Mitől lettek az emberek olyan közömösek, üresek, olyanná váltak otthon mint az Amerikaiak?

Figyelt kérdés

2017. jún. 3. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Bármily hülyén hangzik a túlnépesedés, a jómód, és az, hogy nem kell küzdeni az életben maradásért tehet arról, hogy nem toleránsak az emberek, hogy nem veszik észre, hogy közösségben élnek, alkalmazkodni is kéne. A politikai helyzet is tehet róla, hiszen ma már bármit megtehetsz nincs visszatartó ereje, nem kap az ember érte komoly megaláztatást vagy büntetést.
2017. jún. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szüleim elváltak, senki sem segített a pályaválasztásban, hiányszakmát mentem tanulni, ami nem hiányszakma, az egyetem a szívatásról szól, az emberek elfordultak, ha bajban voltam, a lakókörnyékemen nem egyszer megtámadtak, amikor tettem volna a közösségért, tojtak a dologra. Ha folyamatosan negatív dolgokkal vagyok körülvéve, ugyan, miért ne lennék közömbös és üres? Hatás-ellenhatás.

És nem, nem leszünk olyanok, mint az Amerikaiak (sic!). Mérföldekkel alattuk járunk már sajnos. Van néhány USA-ban élő ismerősöm és mind azt mondja, hogy sokkal élhetőbb a környezet.

2017. jún. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én ezért kerestem azt a helyet, ahol nem váltak ilyenné.
2017. jún. 5. 17:28
 4/4 A kérdező kommentje:
De ezzel azért nem értek egyet, mert pl.,az oroszoknál is jó lét van, meg Kínában is, de Kínában és Singapurban is kedvesek az emberek, bár igaz ott büntetik a tiszteletlenséget, a helytelen viselkedést, és ez nekem tetszik.Nincs sértegetés, lekezelő beszéd...
2017. jún. 5. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!