Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb? Ha rendelek egy...

Melyik jobb? Ha rendelek egy üvegfóliát Ebayről 300Ft-ért vagy ha veszek egyet egy boltban 4000Ft-ért? Az Ebayről rendelt is ugyanolyan jó? Otthon fellehet rakni úgy, hogy még sosem raktam fel ilyet?

Figyelt kérdés
2017. máj. 19. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanaz csak arra vársz egy hónapot kb.
2017. máj. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz mindketto, en mondjuk soha nem veszek itthon boltban, nekem jobban megéri kulfoldrol, ebay, amazon es tarsairol, amazonrol kb 2 hetet kell ra varni, ebayrol es aliexpressrol 3-4 hetet, ha nem surgos akkor jobban jarsz kulfoldrol rendelve, felrakni pedig nagyon egyszeru
2017. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen telefonod van?


Én ezt tenném:


Elmennék mondjuk Westend-be egy GSM-eshez és ott vennék, az fel is rakja benne van az árban.


Na most neked nem hiszem hogy annyira sikerülne, ő meg már tett fel min. 200-at, érted.

2017. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, hogy ott hű de profin rakják fel meg biztos valami spéci izéket használnak hozzá. Ehhez képest múltkor a srác előttem rakta fel az egyik GSM be. Nem csinált mást mint letisztította valamilyen enyhén nedves / szappanos szivaccsal.

Megtörölte mikroszálas törlőkendővel (amit a szemüveghez is adnak) majd sűrített levegővel átfújkálta és simán rárakta.

Bár egy flakon sűrített levegő kb 1000-1500 Ft, de egy fólia felrakásért is elkérnek (a fólia árán kívül) 1000 Ft ot kb.

2017. máj. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!