Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem csináltam furcsaságot...

Nem csináltam furcsaságot helyközi buszjáraton azzal, hogy beültem egy osztálykiránduló osztály tagjai közé?

Figyelt kérdés

Két megyeszékhely közötti helyközi járat ami egy vagy két osztálykiránduló osztály tagjaival volt tele, meg még elől volt talán pár nem közéjük való ember is. Kettes ülés már nem volt szabadon, így kicsit hátrébb beültem az egyikük mellé aki mellett senki nem ült, megengedte hogy leüljek, leültem, de az előtte ülő 1-2 ember először kicsit furcsa tekintettel nézett hátra.


Ugye nem tettem furcsaságot ezzel hogy beültem egy idegen társaság tagjai közé?


2017. jún. 4. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miert tettel volna, nem berelte az osztaly a buszt, gondolom vettek ok is jegyet, vagy volt berletuk ugyugy mint neked, tehat ugyanolyan jogon utaztal ott mint barki mas. Vagy forditva, ok is pont ugyanolyan utasok voltak mint te, tehat kb mindenki oda ul, ahol talal maganak helyet.

Az, hogy te beultel kozejuk, es valakinek ez nem tetszett, az az o baja. Nem eloluk, foglaltad el a helyet. Arra meg ne szamitsanak mar, ha nem bereltek buszt, hogy nem fog mellejuk ulni senki, csak azert, mert ok csapatostul utaznak...

2017. jún. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

így van. ő bajuk, hogy nem béreltek saját buszt.


egyszer mi is így mentünk Balatonfüredre, menetrendszerinti járattal, igaz mivel sokan voltunk, indítottak mentesítő járatot, de ugyanúgy jutott arra is néhány "kívülálló" utas.

2017. jún. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menetrenszerű buszjáratnál oda ülhetsz ahova tudsz.

Ez nem "furcsaság" kérdés.


Csak azért nem ülnék közéjük, mert kínos lehet.

De a busz nem egy iskoláé.

Jogod van oda űlni ahova szeretnél.

2017. jún. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"de az előtte ülő 1-2 ember először kicsit furcsa tekintettel nézett hátra."


Azzal meg nagyon kell foglalkozni.


Bírom ezeket a furcsa nézésű embereket, én komolyan mondom pár embernek aki vágja a fejeket legszívesebben beszólnék valamit hogy mi a helyzet haver vagy valamit.

2017. jún. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanmá'
2017. jún. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én se néztem furcsán, mikor felszállt egy kiránduló osztály a buszra és leültek páran mellém.
2017. jún. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!