Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mit tennétek?...

Ilyen esetben mit tennétek? Elmondanátok neki?

Figyelt kérdés

Üdv!

Van egy osztály, ebben három egyén. Nevezzük őket Zsoltnak, Istvánnak és Katinak.

Kati és István elég rég óta párkapcsolatban vannak. Zsolt és István ha nem is barátok de jó haverok. Most már néhány hete kb nyílt titok, hogy Kati hónapok óta megcsalja Istvánt Zsolttal.

Mit tennétek? Csendben néznétek, hogy Kati és Zsolt egyre jobban összemelegednek (ha István épp nincs ott), és várnátok a végét ennek, vagy szólnátok Istvánnak, hogy tudja mi a helyzet?

Középiskolai osztály 18 éves mindenki.



2017. febr. 19. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Ha nyílt titok, akkor nincs mit csinálni. Biztos tudja István is. Másrészt mivel engem nem érint nem foglalkoznék velük. Majd lerendezik maguk. Előbb-utóbb úgyis fog borulni a bili.
2017. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy nyílt titok, hogy István kivételével olyan 20-ból 10 ember biztos tudja.

Ha István ott van akkor a Kati és Zsolt egymásra sem néznek szinte. Egyébként meg állandóan egymáson lógnak és néhány naponta találkoznak is, négy fal között...

2017. febr. 19. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ên sem szolnêk ugy is az lenne hogy én egy kis spicli lennék és nem tartanànak megbizhatonak !Màsok dolgaiba sohasem szerettem beleszolni kavarni !Az ilyesmit ovatosan kell kezelni !
2017. febr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hozz Pop-Cornt és várd ki a végét...
2017. jún. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!