Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy a magyar...

Miért mondják, hogy a magyar az egyik legelhízottabb nép mikor mindenhol csak egyszálbelű embereket látni?

Figyelt kérdés
Én mindenhol csak egyszálbelű embereket látok, facebookos eladós csoportokban is 99% xs-x-es ruhákat árul. Nagyon ritkán látok husis vagy kövér embereket, gyerekeket.

2017. jún. 5. 11:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Strandot szoktál látogatni? :D
2017. jún. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Rossz helyen járkálsz.
2017. jún. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
akkor vedd le magadról a szemellenzőt.
2017. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
76%
Mert egy teljesen igaz kijelentés.
2017. jún. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó helyen nézelődsz. Statisztikát ugyan nem tudok, lehet, hogy nincsenek többen a túlsúlyosak, mint a "normál" vagy alacsony súlyúak, de az biztos, hogy mindből van szép számmal. Pl. a munkahelyemen, kb. 300 emberből legalább a fele túlsúlyos, és többen vannak kifejezetten elhízva.
2017. jún. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Javaslom a szemétet. Ugyan nem Magyarban élek, de többször voltam már Pesten és más városban is. Nem tudtam sokszor eldönteni, hogy emberek között járkálok vagy állatkerben tengeri tehenek között. Undorítóan el van hízva sok magyar. Sajnos nemcsak felnőtt, hanem gyerek is. Ennek pont a szegénység az egyik oka. Zsíroskenyér és egyéb egészségtelen, hízlaló kaják, amik olcsók és gyorsan készen vannak.
2017. jún. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%

Inkább a mozgáshiány, a depresszió az oka.

Az amcsik is szegények? ők a legelhízottabb nép elvileg..

2017. jún. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Tömegközlekedj reggel Budapesten, egy kövér ember tuti mindig letapos/majdnem rád ül minden egyes nap vagy fel akar furakodni egy akkora helyre, ahova egy M-es méret se férne már el kényelmesen.
2017. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

Facebookos eladós csoportok... :')

Amúgy, nyisd ki akkor a szemed ha nagyon ritkán látsz husis vagy kövér embereket :)

2017. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Biztos velem van a baj akkor. Strandra nem szoktam járni.
2017. jún. 5. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!