Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy a magyar...

Miért mondják, hogy a magyar az egyik legelhízottabb nép mikor mindenhol csak egyszálbelű embereket látni?

Figyelt kérdés
Én mindenhol csak egyszálbelű embereket látok, facebookos eladós csoportokban is 99% xs-x-es ruhákat árul. Nagyon ritkán látok husis vagy kövér embereket, gyerekeket.

2017. jún. 5. 11:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%

Egyszer ülj be egy kávéra kb. fél órára valahová egy viszonylag forgalmas téren.

Minden második ember, függetlenül kortól, nemtől, aki elsétál előtted túlsúlyos, husis, elhízott lesz, ezt garantálom.

Én sem akartam ezt elhinni, de egy ilyen kávézgatós napon döbbentem rá az igazságra én is, mikor volt idôm kicsit jobban figyelni a tömeget.

2017. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Tegnap voltunk a Balatonon hamburgerezni, talán ha 2 kövér embert láttam, pedig rengetegen voltak.
2017. jún. 5. 12:20
 13/19 anonim ***** válasza:
96%

Nem mindegy melyik részén jársz az országnak. A fővárosban sokkal több a túlsúlyos, mint egy porfészekben.

Sokkal több túlsúlyos van az idősebb korosztályban, nyilván az anyagcsere és mozgás lassulása miatt is.

2017. jún. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ahol lakok minden 3-dik ember elhízott. Elég ha kimegyek a piacra ahol vásárlók fele elhízott. Azt vettem észre nőkből vannak a legtöbb elhízott.
2017. jún. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
74%

Én is azt látom, hogy nagyon sok a kövér ember, főleg, hogy a nyár miatt lengébben öltöznek az emberek. Lehetséges, hogy ami neked az elhízott, az egy kövérebb kategória, mint ami a ténylegesen elhízott. Nálam annak számít az, ha van valakin kb. 10 kg felesleg, és ez meg is látszik, hogy domborodik-e a póló, feszül-e rajta a nadrág, akkora-e a hátsója, hogy 2 ülést képes lenne elfoglalni, stb..


Magyarországon nagyon-nagyon sok elhízott ember van, és megdöbbentő, hogy ennek ellenére ezek az emberek azok, akik a gyorskajáldákban, fagylaltosnál vannak rendszeresen, isszák a kólát és egyéb folyékony szemetet, és a legrosszabb: úgy öltöznek, mintha az az X kg felesleg nem is lenne rajtuk.

2017. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem a facebookos skinnylábú ifjúságot kell nézni, ott tényleg kuriózum egy-egy kövér. Menjél be egy esztékába, Mari néni 90 kiló, Aranka 120, Ursula, a nővér meg 150.
2017. jún. 6. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A statisztikus nem úgy dolgozik, hogy kimegy az utcára, körbenéz, majd írja is a verdiktet... Neki van erre egy módszertana, pont ezért, hogy ne első látásra ítéljen. A statisztikai kimutatások pedig azt mutatják, hogy a magyarok nagy része el van hízva.
2017. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
91%

Nem a Fb-s eladói csoportokból kell kiindulni. Ott egyrészt a többség, aki elad, tini, az ő körükben meg kevesebb az elhízott, mert 18-20 éves korig még az ember anyagcseréje gyors akkor is, ha szemetet eszik. Plusz nagy többségben ők divatoznak úgy, hogy jaj, eladom a rucikát, mert tavaly nyáron vettem, idén meg nem divat, mert az ő testalkatukra gyártják a ruhákat.


Plusz én utcán sok túlsúlyos embert látok. Mondjuk kérdés, neked mi az a "mindenhol". Ha mondjuk vmelyik plázában dolgozol vagy műkörmösnél, akkor nagy eséllyel vékonyabb embereket látsz többet nap mint nap.

2017. jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
91%

En ahova jarok osztalyba az atlag 70 kg lányoknak vagyis ettol sokkal ducibbak (100 kg) is vannak. Ebben az osztályban csontsovanynak szamitok a csinosan vékony alkatommmal. Kimegyek a folyosóra mar normal meg vekony alkatuakat is latok. Meg néhány tanárt aki megvan 150,kg. Elsetalok a buszmegállóban gyalog szinte egy kövér ember sincs. Csak a tömegközlekedésen. Hazamegyek a faluba ahol lakok nagyon ritka a kover ember van aki a szegénység miatt soványabb van aki azert mert mozog (70 evesek is ugyanugy mozognak).

Attol fugg merre jársz. Mc donalds ba tobben vannak konditerembe kevesebben

2017. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!