Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legdurvább dolog, aminek...

Mi a legdurvább dolog, aminek szemtanúja voltál?

Figyelt kérdés

2017. jún. 5. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

A villamosra felszállt egy részeg, hajléktalannak kinéző nő és egy random emberrel elkezdett valamin veszekedni, ha jól emlékszem, azt ordibálta neki, hogy ne fogdossa a táskáját :D Aztán végigcsörtetett az egész villamoson és közbe mindenkit félrelökött meg aki nem állt félre az útjából, abba belerúgott és k..vaanyázott mindenkinek. Ráadásul tiszta szarszagú volt tőle az egész jármű. Szerencsére a következő megállóban le is szállt.

Nekem eddig ez volt a legdurvább :D

2017. jún. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Egy gyorsvonat amivel utaztam elgázolt egy férfit, aki "felkenődött" a felsővezeték-tartó oszlopra. A vonat csak párszáz méter után állt meg és akkor minket leszállítottak és konkrétan az emberen átgázolva vezettek fel a peronra. Azóta nem utazom vonattal.
2017. jún. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Utaztam a vonaton, ami elütött egy öngyilkost. A csontjai csörögtek a kerekek alatt, és az ablakra fröcsögött fel a vér és húscafat is került oda. Ahhoz képest hogy I. osztályon utaztam a mozdony mögötti kocsiban, elég extra élmény volt.
2017. jún. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
56%
Idén gyermeknapon a hév elütött egy férfit, akinek láttam a holttestét a sínen.
2017. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3%
Ez most durva lesz,Megkínoztam valakit es élveztem ahogy szenved,tudom,szadista vagyok!
2017. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%
Exdomina vagyok
2017. jún. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Sok verekedést láttam, régen egy srácot akinek kődarabka volt a szemében mert belevágták és folyt a vér a szeméből, sok döglött, kibelezett állatot.
2017. jún. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Metionin ***** válasza:
88%
Láttam pár vízihullát és gyerekkoromban apám megölt pár nyulat előttem, mondván ez a halál.
2017. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Fényes nappal, buszmegálló közelében láttam egy gyilkosságot.

Egy férfi kergetett egy nőt, majd miután utolérte, leteperte, és a mellkasába vágta párszor a kést.

Azt hittem, filmforgatás...

Soha nem felejtem el...

2017. jún. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Skypeon mutatták nekem apámat,ahogy holtan fekszik. Az arca szürke volt,a szeme félig nyitva,és mosolyra állt a szája.
2017. jún. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!