Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert van az hogy ha olvask...

Miert van az hogy ha olvask egy konyvet, akkor utana csak rajta kattog a fejem, es a szereplo helyeben kepzelem el magam?

Figyelt kérdés

Most olvastam ki meg egy sorozatot, imádok olvasni

Most a leiner laura bexi sorozatat olvastam vegig, es nagyon tetszett, es ugye az 'Egyszer' volt az utolsó konyve. És ilyenkor par napig szomorú vagyok, es bexi helyebe kepzelem magam, hogy milyen jo kehet neki, meg hogy markkal milyen jo es biztonsagos a kapcsolata, nennyire odafigyel ra stb

Szoval ez mitől van? Elegge rossz hogy ilyenkor a siras hataran vagyok, es ujra elkezdem elolvasni elolrol. Pedig az eletbe nekem is megvan ami ennyi idos lanynak kell. 13 eves vagyok



2017. jún. 6. 19:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi, lehet nem jo a kategoria
2017. jún. 6. 19:09
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes, ha egy könyvnek a hatása alatt vagy, mert tetszett. Csak az a fontos, hogy ne ebből próbáld megérteni, milyen a nagyobbak élete. Felnőtt fejjel majd rájössz, hogy ez a könyvbeli Márk egy tahó, nézd meg, hogy az összes addigi barátnőjével milyen bunkó módon viselkedett, és az van beállítva romantikusnak, hogy Bexivel nem ilyen. Ha a valóságban olyan sráccal találkozol, aki rajtad kívül mindenkivel tapló, akkor menekülj, mert előbb-utóbb veled is ilyen lesz.
2017. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!