Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet az oka,...

Szerintetek mi lehet az oka, hogy egy 20 év körüli,10/11-es lánynak nincs facebookja?

Figyelt kérdés

Egy ilyen palvin barbi színvonalú csajt képzeljetek el, (csak szőkében) de komolyan.

Topmodell kategória, csak most hirtelen nincs egy se, akihez hasonlítani tudnám, maximum a magassága miatt nem lett az, mert max 170 lehet. Nem küldök képet.

Nem találkoztam volna még olyan lánnyal, aki így néz ki és nincs fent egy social network-on sem.



2017. jún. 6. 23:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%
Neki valószínűleg nem fészbukja, hanem élete van.
2017. jún. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%
Biztos hogy van neki, az ilyen palvin fele mu pitsak emlitesre se meltoak.
2017. jún. 7. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem mindenki magamutogató típus, aki szép. Én nem vagyok szép, de van facebookom, de már vagy 3/4 éve nem használom, mert tök fölöslegesnek tartom. Akivel tartom a kapcsolatot, anélkül is tudom tartani. Páromnak nincs, és tulajdonképpen neki van igaza, mert nem lehet lenyomozni, nem ad ki magáról semmi infót a neten. A lány is lehet, hogy van ennyire értelmes.
2017. jún. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%

Kamu néven van fent nyilvános profilkép nélkül.

És igaza van. Így csak azok vehetik fel vele a kapcsolatot, akikkel ő akarja, azok nem, akik rákeresnek.

2017. jún. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Látom tényleg olyan elképzelhetetlen az embereknek, hogy valakinek nincs facebook-ja.
2017. jún. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Pedig hidd el, sok okos és szép nőnek nincs facebook profilja. (Pasik közül is soknak nincs). A másik, ha van is, úgy van beállítva, hogy a kereső ne dobja ki, a profilképet nem láthatod, csak ha ismerős Vagy. AZ ilyenek miatt kell letiltani egy csomó mindent, hogy ne keresgessenek csak úgy meg és tök idegenek ne írogassanak, mert nem arra való, hogy ismerkedjen az ember.
2017. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Mennyi fogyatékos jár erre az oldalra, te jó isten.
2017. jún. 9. 17:06
 18/19 A kérdező kommentje:

Azt még mindig nem tudom, hogy mitől lennék perverz, mert rákerestem az ismerősömre facebookon, meg milyenek az "ilyenek" ahogy az utolsó mondja.

De egyesek kicsi agyacskája még mindig nem fogja fel, hogy ő maga is mondta, hogy NINCS facebookja. Írogatják tovább, hogy van.

Palvin mint műpitsa? Te is beteg vagy.

2017. jún. 9. 17:07
 19/19 anonim válasza:

Igen és akinek nincs facebookja az nem is ember? :D


Nekem mondjuk van és nem mondom hogy haszontalan, de egyedül annyira használom hogy régi vagy távoli ismerősöket, barátokat, rokonokat keresek meg rajta, egyébként rohadtul nem érdekel az a sok baromság amiket felraknak rá az emberek, a Messengeren mindig elérhető vagyok hogy chatelhessek a barátaimmal, de magát a facebookot jó ha hetente, kéthetente megnézem. Nem is követek rajta senkit, aki érdekel arról úgyis tudom mi van vele. Szóval nem mondom jó hogy van, de én képes lennék élni nélküle is az életem.

2017. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!