Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-16 éves fiúk! Nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves fiúk! Nálatok probléma, ha egy lánynak nincsen snapchatje, instagramja, twittere, watsuppja, egyedül csak facebookja van, de azt is ritkán használja?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre hogy manapság az ilyen oldalakon zajlik az élet... Én ezeket inkább kerülöm, utálok chatelni._.

2014. júl. 29. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
már elmúltam 16 sajnos, de nálam nem lett volna probléma, én csak Viberen meg Skype-on vagyok fent, az említettek közül egyiket sem használom.
2014. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Jajj hát velem is ez van. :D (Kivéve én szeretek chatelni)

Szóval kíváncsi vagyok én is a válaszokra....

2014. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem probléma, inkább ez a jó szerintem
2014. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

A mai rohanó világban lehet, hogy ez már generációs különbségnek vehető, de én 20 évesként face-n és skype-on kívül minden mást hülyeségnek gondolok, divattevékenység.

A facen összeszedheted az ismerőseidet, tarthatod a kapcsolatot, skypeon külön tarthatod a kapcsolatot. A többi az meg külön platform ugyanezekre, de minek? csak divat az egész.

2014. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a spapchat és az instagram mókásak, semmi baj nincs velük, de kapcsolattartás céljából tényleg elég a facebook.

16L

2014. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Viber bejött, google talk is van, ha vmelyik családtagom v ismerősöm ott ír, ott válaszolok, skypeot ritkán használok, face van, whatsapp sztem most nincs feltelepítve, twittert soha nem használom, instagramot se, snapchat van de em használom :D


De egyáltalán nem probléma :) viszont a Viber jó azért, mert ingyen telefon bárhol, bármikor :) elég nekem ha a netért fizetek :)

2014. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lényeg h valahol el lehessen érni, akár a telefonján a többi nem baj :) 17f
2014. júl. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Neeeeem. Istenem egy ilyen nőért mit meg nem adnék:D. Én skype-t részesítem előnyben. Én azt se tudom mi az az instagram, meg úristen watsuppja, lehet cicki hogy 16/f vagyok és nem tudom mik ezek na de mindegy. Én annak is örülök ha egy lány nem posztolja ki az életét a facebookra, utána már + ráadás ha nem tesz fel magáról "erotikus" tükörben pózolós meg egyéb hülyeség képeket. Ha a nem páva "férfiak" jönnek be, akkor nem probléma szerintem hogyha nincs egy lánynak snapchatje, instagramja, twittere, watsuppja úristen, leírni is szörnyű.
2014. júl. 30. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak viberem van meg skypeom. 16/f
2014. aug. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
igazából a facebook elég, de arra esetleg menj fel gyakrabban, különben nehéz lesz elérni! senki se akar pénzért sms-t küldeni, ha írhat helyette ingyen!:D amúgy instagram tényleg fölösleges kapcsolattartás szempontból, de amúgy poén szerintem megosztani a "pillanatokat". meg a snapchat is vicces:D
2014. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!