Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit szóltok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szóltok ha egy lánynak nincs facebookja?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból teszem fel a kérdést, mert habár azt hallom, hogy nem számít, mégis a 13-25 éves korosztályban néhol azt tapasztalom, eléggé az első dolgok közt szerepel, hogy "lecsekkolja" facebookon, és gyorsan rákeres, ott ismerkedik.

Szóval van annak valamilyen benyomása, ha egy lányra ráakartok keresni, hogy mondjuk megnézzétek a képeit, majd kiderül, hogy nem, hogy képe nincs, de egyáltalán fenn sincs a közösségi oldalon?

Volt olyan, hogy leszólítottak, és az első kérdés az volt, hogy ne haragudj, van facebookod, majd ott levelezhetnénk? Mondtam, hogy nincs (amúgy van), de kíváncsi voltam a reakcióra. A fiú kicsit leblokkolt.

Szóval, nem ebből az egy példából akarom levezetni, de sok helyen, közösségben tapasztalom, hogy olyan evidens, hogy "majd ott megbeszéljük". Itt is rengeteg olyan kérdése van, hogy a fiú-lány facebookon keresztül akarja elhívni az illetőt,de még ott se meri! ilyenkor felmerül bennem, ha ez nem lenne, mégis mit kezdenének magukkal?



2013. okt. 23. 14:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Halleluja!

Hit és remény, örök.

2013. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
vagy esetleg, olyan a profilja, amin szinte semmi sincs fenn, még kép se
2013. okt. 23. 14:58
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem fiú vagyok,de az illető normális.
2013. okt. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

hát nekem sincsen :-)))

és ezt előre közlöm mindenkivel

(mondjuk más ilyen oldalon sem vagyok fent...)

van akit tényleg nem érdekelt van aki kiakadt van aki örült neki

szal vegyes reakció

2013. okt. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Írj rám priviben itt. Majd elárulom miért.
2013. okt. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nézd, sok oldalú a probléma. A facebook egy nagyon hasznos, praktikus portál lenne, csak nagyon sokan nem arra használják, amire való. Ez a baj. Én nem azért mondom egy-egy lánynak, hogy majd ott beszélünk, mert kíváncsi vagyok a képeire, meg hogy miket lájkol, hanem azért, mert ott a legegyszerűbb kapcsolatot felvenni, tartani. Könnyebb, gyorsabb, mintha smseznénk pl.
2013. okt. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Elkérheti tőlem egy fiú is a telefonszámom, szívesen beszélgetek vele, csak tudod az pénzbe kerül. A fb meg ingyenes.
2013. okt. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Akkor már még egyszerűbb felhívni, ha csak egy találkozót kell megbeszélni, de ilyen szempontból mindegy is, facebook üzenet, vagy email, vagy telefon, mert a cél a kapcsolatfelvétel valóban.

Csak nagyon elburjánzottnak érzem ezt a közösség oldalt, ilyen azért még a myvipnél, iwiwnél se volt, vagy más közösség oldalról nem nagyon hallok, amit akár hozzácsapnának média megjelenésekben, szórólapon, tévében "itt megtalálnak minket". Minek nincs még facebook oldala?

2013. okt. 23. 15:08
 9/19 A kérdező kommentje:
De maradjunk a főkérdésnél :) jöhetnek még válaszok
2013. okt. 23. 15:09
 10/19 anonim ***** válasza:

g-mail - ott van chat is


a fész sem ingyenes mert adatforgalommal jár amit ugye fizetni kell - maga az oldal használata ingyenes az igaz -

vagy a telefonon vagy a előfizetés a szolgáltatónál stb...

max ha van ingyen wifi akkor ingyenes tényleg

2013. okt. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!