Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek például egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek például egy koncerten mennyi esélyem lenne nekem vagy bárki másnak megszólítani egy idegen lányt beszélgetni vele barátkozni?

Figyelt kérdés
Idén majdnem sikerült pont előttem állt egy számomra helyesnek bizonyult lány csak izgultam nem mertem hozzá szólni.

2016. szept. 6. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem esély kérdése. Ez azon egyszerű dolgon áll, hogy összeszeded magad, és odamész, vagy sem. Nincs itt szó holmi esélyről, szerencséről, és a többi kifogásról. Ha nem mész oda, a Te hibád, és cska magadnak köszönheted.
2016. szept. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Erre minden lany mashogyan reagal. Mondjuk ha engem leszolitana valaki, biztosan orulnek neki es elkezdenek vele beszelni, de lehet mas nem. Ki kell probalni, nincs mit veszteni vele.

15L.

2016. szept. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válaszokat!
2016. szept. 6. 19:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Édes drága cicamica! Ha nem mész oda, nincs esélyed. Ha már leszólítottad, akkor 50-50% az esélye, hogy szóba is áll veled. Lánytól függ, de hogy kiderüljön ODA KELL MENNI!
2016. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem koncerten fura. Elsősorban talán a zenéért meg a buliért mennek oda az emberek, vagy látni élőben a kedvencüket. Nem tudom, hogy zene közben mennyire hallatszódna , ha beszélgetni akarnál valakivel, ha meg egyből megpróbálnád kihívni az illetőt, lehet, hogy az nem tetszene neki. Habár hallottam már olyat, hogy ketten együtt egymással el kezdtek táncolni egy koncerten, szóval talán ilyen formában még lehet is ismerkedni, habár én nem tudom, de én asszem, hogy egy koncert nem annyira jó hely ismerkedni, a zenétől, amiért oda mentetek, hogy halljátok élőben, attól nem fogjátok érteni, hogy mit mond a másik, ha meg legépelgetnéd a telefonba és folyton odaadnád neki, lehet, hogy idegesítő lenne, és még le is maradnál a koncertélményről, amiért fizettél.
2016. szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attol fugg milyen koncert. Egy komolyzenei koncerten nem lenne szerencses. De egy sima konnyu zenei acsorgos/ tancolos sorozos iszogatoson siman. Eselyed csak akkor nincs, ha nem szolitod le. Minden aktivabb tett tobb eselyt ad ;)
2017. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!