Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utcán pisilő fiú, rászoljak?

Utcán pisilő fiú, rászoljak?

Figyelt kérdés
Tegnep estefele elmentem tekerni egyet a városba ahol lakom. A város közepénél kb van egy nagy park ami el van keritve valamelyest de be lehet menni gylog bicajjal meg szükség esetén kocsival meg velég nagy ez a park mert 2 koli is van menne meg egy kisebb tornacsarnok és ezen keresztül vágtam átahogy mentem a parkon épp kiértem volna a parkbol egyszer csak látom hogy egy középsulis srác áll a fánáll majd látom hogy épp pisil mert épp nagyon csorgott neki valami. (kkor kezdhetett bele mert látni kehetett a fehér hugysugárt ami meg olyan erősségel ment ki belőlle mit egy locsoló csőböl, biztos nyomta neki hamarabb tul legyen rajta) majd rámnézett szerintem zavarba jött majd tovább mentem egy kis pillanat volt az egész de kicsit cikis szitu szerintem számára.Bár mondjuk nem értem miért ott pisált ahol eléggé látható kb 20-30 méterrel odébb jobbban el tudott volna rejtözni illetve volt egy nyilvános wc-is ami már jópár éve nem üzemel de mllé oda tudott volna álni hogy nelássák sehogy nebukjon le.MOndjuk nem forgalmas a környék. Bár kiványcsi lettem volna rá hogy reagált volna ha egy idősebb ember találkozik ossze az tuti rászolt volna szerintem, vagy egy rendör éppen arra járörözik. Veletek már volt hasonló szitu? Hogyláttatok valami fiatalt pisálni? Vagy reagáltatok a helyzetre ? Vagy épp ti bukttatok le? Vagy célszerü erre valamit is szolni, vagy csak simán elmenni mint ha észrese vettük volna? :D

2017. jún. 8. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele... csak menj el mellette, mert mind a kettőtöknek elég ciki :D


Ha nem valami épületet, stb. hugyozik le, hanem fa mellé, mert épp nagyon kell, nincs WC sehol, ilyesmi, hát had csorgasson...


Te is kerülhetsz ilyen helyzetbe, én nem szólnék rá az ilyenre a legtöbb esetben.

2017. jún. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egyszer szóltam rá utcán hugyozó emberre,

egy Nagy-Magyarországos pólóban hugyozó kopasz úriemberre, a házunk előtt csinálta, az egyik kocsira, mondtam neki, hogy na így véded a hazád becsületét? Elszégyellte magát, és bocsánatot kért, majd elhúzott.

De akkor ittas állapotban voltam, utólag visszagondolva szarrá is verhetett volna.

Amúgy meg kevés sajnos a nyilvános vécé...Nem szólnék rá.

Úgyis megteszi újra.


Off, jók a tagek, húsfsz vérfsz, :DDD

2017. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Mi a csudát csináljon ha annyira kell neki, hogy nem tudja már tartani?
2017. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
en odamennek s pics.... rugnam osszeesne.
2017. jún. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

#4:


Az ilyen tajparasztokat kéne pics.án rúgni, amilyen te vagy.

2017. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Az attól függ, hol laksz. Ha Brüsszelben, akkor szerintem látványosság.
2017. jún. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 hát ez jó xDDD
2017. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Érdekes, hogy anyámon kívül még nem láttam lányt/nőt legugolni, és pisilni. Fiút/férfit viszont annál többet. Csak a nők tudják visszatartani.


De amúgy én sem szólnék. Ha már úgyis csorgatja, akkor minek?

2017. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ritkán látok ilyet, de nem szólok, egyrészt akkor már késő, másrészt meg biztos nem jókedvéből pisil oda, hanem muszájból.

Egyetlen egyszer szóltam, mikor nem bokrot, vagy fát pisilt le az illető, hanem a házfalat egy ablak alatt. Megkérdeztem, mit szólna, ha az ő hálószobája alatt végezné el valaki a dolgát és neki kellene szagolnia, de nem szólt semmit.

2017. jún. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ha csöves akkor ne.Ha meg másik emberbe pisil akkor az nem az!
2017. jún. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!