Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rászóljak hogy túl sokat lóg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rászóljak hogy túl sokat lóg a telefonján, messengeren?

Figyelt kérdés
barátnőm úgy érzem hogy túl sok időt nyomkodja a telefonját,állandóan fent van a messengeren.megmondjam neki hogy ez engem zavar,hisz ki tudja kivel beszélgethet és miről

2017. máj. 8. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát érdekes hogy pont emiatt zavar... Alapesetben megérteném, ha olyan miatt zavarna mint "nem foglalkozik velem eleget", vagy "nem egészséges neki" de emiatt nem nagyon. Nem jó neki, de nem ebből kifolyólag. Főleg ha nem bízol benne, nem érem miért vagytok együtt.
2017. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rászólj? Már a szóhasználat is sántít. Nem tudsz rászólni a barátnődre. A gyerekeidre, a kutyádra szólhatsz rá, de nem rá.

Egyébként meg ez az egész butaság, bizalmatlanságon és féltékenykedésen alakul. Azt se értettem soha, miért akadnak ki emberek ha a párjuk messengeren másik neművel beszél, dehogy te azon akadsz ki, hogy a párod egyáltalán fent van, az nagyon éretlen és bizalmatlan magatartás.

Szerintem ezt magadba mecseld le, őt ne zargasd ezzel. Ha nagyon bizonytalan vagy, beszéljétek meg, de akkor se akard megmondani menyit legyen elérhető online.

2017. máj. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!