Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utcán pisilő fiú, rászoljak?

Utcán pisilő fiú, rászoljak?

Figyelt kérdés
Tegnep estefele elmentem tekerni egyet a városba ahol lakom. A város közepénél kb van egy nagy park ami el van keritve valamelyest de be lehet menni gylog bicajjal meg szükség esetén kocsival meg velég nagy ez a park mert 2 koli is van menne meg egy kisebb tornacsarnok és ezen keresztül vágtam átahogy mentem a parkon épp kiértem volna a parkbol egyszer csak látom hogy egy középsulis srác áll a fánáll majd látom hogy épp pisil mert épp nagyon csorgott neki valami. (kkor kezdhetett bele mert látni kehetett a fehér hugysugárt ami meg olyan erősségel ment ki belőlle mit egy locsoló csőböl, biztos nyomta neki hamarabb tul legyen rajta) majd rámnézett szerintem zavarba jött majd tovább mentem egy kis pillanat volt az egész de kicsit cikis szitu szerintem számára.Bár mondjuk nem értem miért ott pisált ahol eléggé látható kb 20-30 méterrel odébb jobbban el tudott volna rejtözni illetve volt egy nyilvános wc-is ami már jópár éve nem üzemel de mllé oda tudott volna álni hogy nelássák sehogy nebukjon le.MOndjuk nem forgalmas a környék. Bár kiványcsi lettem volna rá hogy reagált volna ha egy idősebb ember találkozik ossze az tuti rászolt volna szerintem, vagy egy rendör éppen arra járörözik. Veletek már volt hasonló szitu? Hogyláttatok valami fiatalt pisálni? Vagy reagáltatok a helyzetre ? Vagy épp ti bukttatok le? Vagy célszerü erre valamit is szolni, vagy csak simán elmenni mint ha észrese vettük volna? :D

2017. jún. 8. 16:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Csak tudnám, hogy a húspénisz hogy kerül be a kulcsszavak közé :)
2017. aug. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát neked ez nagyon nagy élmény lehetett, hogy bő 14 sorban írod le azt, amit lehetett volna 3 szóban is.

Azt javaslom, ha ez ilyen nagy esemény volt, írj belőle regényt!

2020. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!