Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Oroszok miért olyan szélsősége...

Oroszok miért olyan szélsőségesek? Miért hiányzik a félelem az emberekből?

Figyelt kérdés
10. emeleten a párkányon állva szereli a légkondit, padlógázzal behajt a forgalom közepébe, és még sorolhatnám. Rengeteg videó van róluk a neten.

2017. jún. 10. 20:06
 1/5 anonim válasza:
100%
Biztos állandóan be vannak töltve a sok vodkától és belesz@rnak mindenbe.
2017. jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=EE_Tem0f7S8

Csak hogy példát mutassak:

2017. jún. 10. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy a szélsőségesekről vannak fent videók a neten, még nem jelenti azt, hogy a többség ilyen is.

Na most ha egy osztrák kirakatba kiírják, hogy "Magyarok, ne lopjatok!", akkor joggal feltételezheti egy olyan ember, aki soha nem járt Magyarországon és egy magyart sem ismer, hogy a magyarok mind lopnak, pedig közel sem ez a helyzet, nem igaz?

2017. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Csak szólok, hogy nem mindenki olyan félelemvezérelt típus, mint a magyarok.


Nálunk a paráztatásnak nagy hagyománya van.


#jonnekamigrancsok #megeroszakol #felrobbant #terrorveszelyvan

2017. jún. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az alapvető mentalitásuk szerintem, "az államra nem számíthatnak" alapon átjárja őket a "majd én megoldom a magammódján", vagy folyton leszarom tablettán élnek lehet :D Magyarországon is emberekek kellenének, csak mi pont a 2 világ határán vagyunk(mint mindig)egy jóléti országnak kiadott nem jóléti országban élünk és van a sok barom, aki gondolkodni nem tud alapvető dolgokban sem, aki örül, h van egy melóhelye elmegy szűkösen megél és éli a kis életét pia van ocsón (ukránból) az élet megszépítéséhez, pedig egy értékes országban élünk, csak tényleg az önsajnálat és a tenniakarás igénye nélküli mindennapokban tengődünk, bocsi h eltértem, de szerontem így tudtam a legjobban elmagyarázni, h miért is lehetnek ilyenek az orosz emberek, persze nem lehet és nem szabad általánosítani, mert van kedves kreol olasz ember is meg bunkó szőke, söt kedves szőke olasz is :)) én a cívis városban élek vaskalaposéknál ugye... mégis nyitott vagyok bármire :DDD
2017. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!