Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a mentősök feladata?

Mi a mentősök feladata?

Figyelt kérdés

Az addig oké, hogy hívják őket és mennek és életeket mentenek. Ezzel tisztában vagyok. Viszont hogy történik ez az egész folyamat? Lenne pár kérdésem. Leginkább a mentőtisztek feladata érdekelne de jöhet bármi.

Tehát kezdjük azzal, hogy megérkezik a munkahelyére. Olyankor mit csinál? Üdvözli a munkatársakat és várja a riasztást? Egyéb feladata nincs? Ha riasztást kapnak kimennek, ellátják és ha kell kórházba szállítják a beteget. Utána kell valamilyen jelentést írniuk? Vagy bármi egyéb feladatuk van olyankor? Vagy csak visszamennek a mentőállomásra és várják a következő bejelentést?

És a mentőállomáson vannak feladataik? Vagy olyankor úgymond szabadfoglalkozás van annyi kikötéssel, hogy indulásra kész állapotban legyenek? Hogy működik ez? Valaki le tudná nekem írni részletesen?


2017. jún. 12. 19:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Minden érdekel ezzel kapcsolatban.
2017. jún. 12. 19:37
 2/3 A kérdező kommentje:
Illetve nem szükséges nekik időnként pszichológushoz menni? Gondolom elég sok súlyos beteggel és halottal találkoznak. Bármi is az ember foglalkozása szerintem ez minden ép elméjű embert megvisel. Vagy nem kötelező ez?
2017. jún. 12. 19:41
 3/3 anonim ***** válasza:
2017. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!