Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik a sport előnyei azonkívül,...

Mik a sport előnyei azonkívül, hogy egészséges?

Figyelt kérdés
/nincs/
2017. jún. 12. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Az egészség neked nem elég jó indok?
2017. jún. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Gyűjtenem kell indokokat egy tanulmányhoz.

Annyi van, hogy programmnak jó.

2017. jún. 12. 21:02
 3/9 A kérdező kommentje:
*program
2017. jún. 12. 21:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Csapatsport gyerekkorban szerintem kihagyhatatlan. Együtt nőttünk fel, megtanít rengrteg dologra ( hogy higyan dolgozz együtt másokkal, kitartást, alázatot és még holnapig sorolhatnám), ad egy olyan magabiztosságot, amire a legtöbb gyereknek szüksége lenne. Arról nem is beszélve, hogy esély sincs elkallódni, a csapat lesz a második család. Rengeteg élmény, ismerős, barátot lehet vele szerezni.
2017. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsi kicsit össze vissza írtam, rossz a billentyűzetem
2017. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

-Rengeteg sport fejleszti a fizikai (pl. futás) vagy szellemi (pl. sakk) képességeid.

-Ha összekötöd más hobbikkal, például parkouros, vagy gördeszkás kisfilmeket készítesz, 2 ágazatban is fejlődést érhetsz el.

-Ha az a célod, hogy erősödj, akkor fejleszti az akaraterőd, amit az élet számos területein tapasztalhatsz és hasznosíthatsz.

-Amint eredményt érsz el, az önbizalmad is növekszik.

-Ha küzdősportot űzöl, akkor nagyobb lesz a biztonságérzeted, még nagyobb eredmény nélkül is.

-Könnyebben találsz barátokat, ha pl. sportklubokba elmész, és az ottani ismerősök miatt motiváltságot érzel egy következő alkalomra.


Ezek jutnak eszembe hirtelen. :)

2017. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2017. jún. 12. 21:21
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
mindig is utaltam a sport minden fajtajat, tul faraszto nekem, max itthon egy kis sulyzos edzes johet, de azzal sem szakitom meg magam.
2017. jún. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ez még mennyire aktuális, de ami az én tapasztalatom:

-fogyás,alakformálás

-növeli az önbizalmat, vonzóbbnak érzem magam

-növeli a kitartást, akaraterőt, le tudom győzni a határaimat

-sokkal fittebb és energikusabb vagyok, reggelente sokkal frissebben kelek, pedig azelőtt utáltam korán kelni, most pedig imádok reggel kipattanni az ágyból, főleg ha tudom, hogy még egy kis reggeli torna is belefér az időmbe :3

2019. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!