Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha valaki egészségesen étkezik...

Ha valaki egészségesen étkezik, mennyit költ 1 hónapban kajára?

Figyelt kérdés
Semmi cukor, pékáru, fehér liszt és tészták. Nem kell mindenből a legdrágább, csak normális kaják legyenek. 16 éves vagyok, itthon egészségtelen sz*r kaják vannak és már elegem van belőle. Az érdekelne, hogyha magamnak vennék meg mindent, és magamra főznék mennyibe kerülne? Edzeni is szeretnék, az alakomon szeretnék változtatni.

2017. máj. 17. 15:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, nem vagyok elhízva csak formálni szeretném az alakomat. Has, láb, fenék. Étrend kiegészítőre szükség van?
2017. máj. 17. 15:50
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Amiket írsz, azok az egészséges kaják, nem a hiányuk,. Amiket annak mondanak, azok nem azok, csak a forgalmazóknak hoznak hasznot. Otthon nem hiszem, hogy sz-r kaják lennének.
2017. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
február vagy március ?
2017. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Nekem 15-30 ezerből megvan (a 15 elméleti, annnyira nem vagyok aszkéta), de mindig is napi 1000 körül voltam, a fentiek kihagyása nem változtatott semmit... Amikor a szénhidrátot erősen lecsökkentettem, az olcsóbbá tette az étkezésem. De költhetnék rengeteget is, persze...


Masszívan az alapanyagaidon múlik, mennyire olcsó vagy drága, persze extrém olcsó sose lesz, ha egészségesen eszel.

Ehetsz avokádót és káposztát is, a cukor helyett semmit vagy xilitet (nem mintha az drága lenne, ha nem kilószámra fogyasztod), lenmag vs mandulaliszt, tojás vs vadlazac, alma vs gránátalma... Van, aki napi 30dkg málnát vesz, nekem 1-2 dkg meggy is jó... S ugyanaz a típus is kapható különféle árakon. Szóval rengeteget költeni nem művészet, napi 1000 alatt viszont igazán nem különösebben drága az étkezés s annyiból szinte minden étrenden kihozható.

2017. máj. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szabad megkérdeznem, mi egészségtelen szar kaja van otthon?
2017. máj. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!