Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 42/Férfi vagyok, az életem...

42/Férfi vagyok, az életem egy romhalmaz. Mit tegyek? Nem nyarvogni akarok itt, de nagy a baj. Hosszú betegség miatt elvesztettem a munkámat, pénzemet, otthonomat, barátaimat, mindenemet.

Figyelt kérdés
Csak a puszta életem van meg, semmi más. Hozzáfognék szívesen a dolgokhoz, de még kb.6 hónap mire meggyógyulok.Tehetetlen vagyok.Nem leszek öngyilkos, de elegem van.Ja, nincs gyógymód a betegségemre!

2017. jún. 13. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen betegséged van? Miért vesztetted el a barátaidat?
2017. jún. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyugtató elvonási tünetek, emiatt idegrendszeri zavarok, 20 féle tünettel. Teljes gyógyulás 6-18 hónap, most 7-nél járok. Senki nem hiszi el, hogy ilyen létezik, barátok nem várták ki, hogy meggyógyuljak.
2017. jún. 13. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Koncentrálj a gyógyulásra, mással ne foglalkozz egyelőre. Ha az egészség megvan, lehet újra bármid; munkád, pénzed, otthonod barátaid.

Végül is megvan kezed, lábad, látsz, hallasz, tudsz járni, az elméd ép, nem emészti halálos kór a testedet. Innentől nagy baj nem lehet.

Mindig csak egy lépéssel gondolkodj előre, mi az, amit el szeretnél érni, ne mindent egyszerre akarj megoldani, úgy könnyebb.

2017. jún. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
A helyedben addig a spiritualitás felé fordulnék, még az is lehet, hogy meggyógyulsz.
2017. jún. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is egy romhalmaz az életem jelenleg, csalók áldozata lettem, szinte kilátástalan a helyzetem, itt még gyógyulási idő sincs, egy dolog segít csak nekem, a régi hobbim, a futás. Két naponta lenyomok 8-10 kilómétert, az kicsit rendbehoz mindig, a lelkiállapotomon segít, máson nem sajnos.
2017. jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Fogadd el magad úgy ahogy vagy (én is ezt tettem hasonló helyzetben) és hallgass vagy olvass a Bibliából: leköt és tanulságos.
2017. jún. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkoz pozítivan! Mondogasd magadban: - Erős vagyok és rendbeteszem az életem! nincs szükségem felszínes barátokra többé, mert egy egyedül végigcsinálom az útam és teljesen felépülök a betegségemből, ami egy jel volt a rossz életvitelemre.
2017. nov. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!